Bebeğimi memeye nasıl alistirabilirm?

kelebek0312

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2024
143
32
31
Merhabalar bebeğimin 4 aylıktan beri meme reddi var şuan 7 aylık . Geceelri ve gündüz uyku sersemiyken emzirebiliyordum soğuk algınlığı olmuştu geçen hafta hiç bisekilde ememedi . Şimdi de uykusunda bile aldiramiyorum bunu yenebilirmiyiz nasıl yenebilirz en azından uykuda almasına bile razıyım 2 3 saatte bir kalkıp süt sağmak çok yorucu . Üstelik sağım yaparken acikiyor veya kucak ilgi istiyor çok stres oluyirum o vakit.

Merhaba. Benim gogus ucum yok o yüzden meme başlığı kullaniyorum. O şekilde emziriyorum. Sizde ondan alıp emzirseniz biberon gibi hissedip emebilir. Wee marka

a
Merhaba. Benim gogus ucum yok o yüzden meme başlığı kullaniyorum. O şekilde emziriyorum. Sizde ondan alıp emzirseniz biberon gibi hissedip emebilir. Wee marka
Bahsettiğin üründen başka bir çözümü yol mu? Silikonu tutmaktan yoruldum tam yapışmıyor

Tam dalmak üzereyken versen, veya derin daldığı zamanlarda çenesinin altıyla oyna ağzını açtığı zaman ağzına kat sonra pıs pısla ağzında tutar insallah, bende çok yaşadım bebeğim 4 aylıkken bıraktı sadece uyurken emerdi çok zordu ya Allah yardımcınız olsun

a

Bahsettiğin üründen başka bir çözümü yol mu? Silikonu tutmaktan yoruldum tam yapışmıyor
Silikonu bn ilk zamanlar kullanmıştım ama büyüdüğü için çok zor .biraz emdikten sonra çekip gogusumu verirdim öyle emmeye devam ederdi. Zaten silikonla da şuan hiç tutmaz bn disarda çok zorda kalırsam telefondan çocuk şarkıları açıp dinletip öyle tutturuyorum o da olmazsa mecbur telefon ekranı gosteriyirum dikkati memeden dağıldığı için tutuyor hiç iyi bişey değil . Ama başka çözümü de yok heryerde makina kullanabilme olanağı yok

Bu gece bekledim sagmadim . Tutturmayi denedim hep biraz uykusuz klasam da bir iki defadan sonra uykuluykrn emzirmeyi başardım. Resmen özlemişim emzirmeyi sagimla göğüslerim boşalsada rahatlamiyor ama kendi 3mince çok rahatlıyor ve sanki daha hızlı süt üretiliyor

Allah yardımcın olsun iki buçuk aydan beş aya kadar ne çektim. Meme reddi. Biberon tutmadı asla emzik almadı ağlaya ağlaya perişan oldu beni de mahvetti. Denemedigimiz yöntem kalmadı. Dönen sandalye zıplama banyoda ayakta eşimle çok çektik ama pes etmedim ve şu an sekiz aylık sürekli memede. Ben çareyi uykuda buldum hep tam uyanırken verdim uykuya geçerken zorlama zaten uykusu var iyice direnir. Uyanıkken de ısrar etme kafasını falan tutup zorlama inat ediyorlar. Uyanmaya yakın kıpraştı ya koş ben başında beklerdim derken derken düzeldi yavaş yavaş tam uyanıkken de almaya başladı. Ben başka çare bulamadım. Şimdi de beni emzik niyetine kullanıyor

Ne güzel böyle şeyler duyunca mutluluğunuzu tahmin edebiliyorum.bn gece emziriyorum uyanmadigi sürece ama gözünü açıp memede olduğunu anladığı an beni ittiriyo asla tutmuyor . Nasıl alistirabilirm bilmiyorum artık herşeyi bilmeye başlıyor şimdi de alismazsa birdaha alismayacak bnce 7 aylik 4 ten beri bunu çekiyoruz.aslinda uykusunda agladiginda yada uykuya dalacakken göğsüme yaklastirdigimda gözlerini kapatıyor iyi geliyor kendine ama bir yandan da istemiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…