bebeğimi kaybettimmmm.

N

nursena0707

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi nursena0707
selam herkesee.arkadaşlar mutluğumu paylaştığım bu siteyde üzüntümüde burda dile getirmek istedim.ocak ayında hamile kaldığımı burda duyurmuştum.kısmet değilmiş ki 10 haftalıkken kalp atışı durdu.mart 15 de aldırmak zorunda kaldım.tekrar dan şu an hamile kalma olasılığım var inş.size haziran 8. de duyuracağım.İnş.hayırlı haberler veririm.

merhaba
yaşadığın olaydan sonra umut dolu olman ne güzel. inşallah allah sana hayırlısıyla bir bebek nasip eder. umarım bize de tabi :) ben 6 aydır deniyorum olmuyo. ama umutlu ve azimliyim sırnaşık şey allah hayırlısını versin hepimize

geçmiş olsun bn de hamiştim bebeğim tutunamadı veya 2gün tutunp düşmüş bn de umutlyum inş yakn zmnda hamiş oluruz ve sağlıklı bebklermz gelir

hepinize gecmis olsun arkadaslar insallah Allah sizlere saglikli bebekler nasip etsin amin.....

nursena cok gecmis olsun insallah iyi haberlerini aliriz ben cok sulu göz oldum bu ara cennetteki melegin icinde agliyorum

Geçmiş olsun canım ne güzel umutlu olman hep böyle ol lütfen..

Geçmiş olsun canım inşallah Allah tekrar nasip eder, umudunu hiç kaybetme.Benim ablamın 8 yıl çocuğu olmadı doktorlar olur dedi.Oldu şimdi iki çocuğu var.

canım çok ama çok üzüldüm inan. ama herşeye rağmen umudunu kaybetmemişsin işte bu çok güzel. herşey allahtan inşallah en kısa zamanda hamiş haberlerini alırız.Şeniz

ğeçmiş olsun canım yasadıklarını en çok iyi anlıyorum gecen hafta bende 9 haftalık bebeğimi kaybettim aynı sekilde kalp atısları durdu ve alındı insallah en yakın zamanda bir bebek daha bir umut daha diyorum

canım çok üzüldümm allah sana hayırlı bir evlat daha nasip eder inş en kısa zamnda

tebrikler canim bak ne guzel tekrar hamile kalabiliyorsun,bu da cok guzel...

ya olmasaydi Allah korusun hep senden kotuleri düsün bence o zaman haline sukredeceksin...

burda o kadar cok arkadasimiz var ki bebek hasretiyle tutusan,Allah im onlara da nasip etisn insalllaaaaaaahhh.....

Asla ve asla umudu kaybetmek yok....Allah im sabrin mukafatini veriyor....

Çok üzüldüm..
inşallah kısa zamanda tekrar hamile kalırsın ve sağlıkla bebişini kucağına alırsın.

çok geçmiş olsun canım benim inşallah bebeğin tekrar olur

canım çok gecmiş olsun hayırlı haberlerini bekliyoruz inş.

çokk geçmış olsunumudunu yıtırmemen örnek alınacak bır davranış.. ınşallah sende kavuşursun melegıne kısa zamandaa da duyurursun burdan mutlulugunu a.s.

Canım çok geçmiş olsun rabbim bol sabırlar versin .en kısa zamanda ınsallah hamıle kalırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…