bebeğimi kaybettim ...

esen55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2008
121
0
41
sizlerle paylaşmıştım hamile olduğumu..5 haftalık hamileydim dün kanamam başladı acile gittim düşük tehditi dedi doktor ve bugün tekrar gittim...gebelik bozulmuş düşük yaşıyosun dedi..bebeğim içimden akıp gittikçe içimden bişeyler kopuyo doktor kürtaj dedi ama ben çok korkuyorum kızlar. kendi kendine atmasını bekliyorum belki kürtaja gerek kalmaz..yarın kendi doktoruma da gidicem bakalım o ne dicek ..çok üzgünüm çokk..

canım benim...tüylerim diken diken oldu...
Allah hayırlısını versin..
çok geçmiş olsun..

sağolun kızlar. öyle zor bişey ki sürekli ağlıyorum şimdi bile ...allah size böle bi acı yaşatmasın..

Ya ben bu bebeğimi kaybettim diye başlıkları görünce gözlerim doluyo Allah sabır versin

bacaklarım karıncalandı resmen, kimsenin başına gelmez umarım böyle şeyler demek düşüyor sanırım bizlere.. çok üzüldüm, ama böyle bir acının mutlaka bir nedeni vardır, belki tekrar hamile kaldığınızda çok sağlıklı bir bebişiniz dünyaya gelir. hayırlısı neyse olur, mutlaka üzülüyorsunuzdur ama kendinizi kısa zamanda toparlamanızı dilerim. allah sabır versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…