Bebeğimi istiyorum

yeliz_39

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2008
35
1
Hayat gerçekten çok zor iki yıllık evliyim ve çocuğum olmuyor onu o kadar çok istiyorum bekliyorum ki allahıma her gün dua etmekten başka çareminde olmadiğini biliyorum çok sevdiğim kocamala eğer küçük bir bebek hayat gelirse dahada herşeyin güzel olacağina inanıyorum ONU ÇOK SEVİYORUM
ALLAH OLMAYAN HERKESE EN KISA ZAMANDA HAYIRLISIYLA NASİP ETSİN İNŞALLAH

Amin canım amiin,Rabbim senin ve eşin için hakkında hayırlı olanı gönlüne razı,gönlünde olanı hakkında hayırlı eylesin... a.s.

canım benim işallah rabbim tez zamanda nasip eder.bilirim bu acıyı hemde çok çünkü benimde 6 yıldır olmuyor..elbet rabbim bizede nasip edecek..olur hiç merak etme...

Allah gönlüne göre versin arkadaşım inşallah en kısa zamanda sağlıklı bir evlatla şenlenir yuvanız

Canım benim bende seninle aynı duygular içerisindeyim.. Benimde 1 yıl 2 ay oldu hala hamile değilim. Bende pko var bu ay tedaviye başlıcam ama adet olamadıgım için başlayamadım.. Hepimizin sorunu aynı dert aynı seni cok ii anlıyorum. Allah yardımcımız olsun cnmm.

senin altı yıldan beri nedemn olmuyo
biz 1 yıldan beri uğraşıyoruz bu işler çok zor

olur allahın izniyle kızlar bu kadar karamsar olmayın lütfen herşeyin bir vakti saati vardır rabbim herkese hayırlısını versin inşaalah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…