bebeğime hırka denemelerim....

alevcim bu denemeyse ustalığını tahmin edemiyorum ha :)
ellerine sağlık canım buyuk olsun zaten seninki yaz bebeği olacak kışa kadar anca olur

alevcim bu denemeyse ustalığını tahmin edemiyorum ha :)
ellerine sağlık canım buyuk olsun zaten seninki yaz bebeği olacak kışa kadar anca olur

beğendiğine sevindim sersoyum.... eh işte bümük müyük yapıyoruz bişeyler...kaydirigubbakcemile3

:dilcikar: denemeymiş birde tevazu yapıyor hanım hanım kendine gel bunu öremeyenlerde var denemen buysa ilerde ne olursun bilemem :dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar:
kıskandım iişte ne var

cok mütevazisin canim ya denemen böyleyse artik masallah vallahi
ellerine saglik canim melegine cok yakisiak yaa.s.

ilahi zeynep ya.... kız ilk denemem sahiden hırkayı beceremiyordum kol falan kapşon ... ama oldu .. annem az tiyolar verdi.. öle böle yapyık.. biraz uzun sürdü ama oldu...kaydirigubbakcemile3

cok mütevazisin canim ya denemen böyleyse artik masallah vallahi
ellerine saglik canim melegine cok yakisiak yaa.s.

gerçekten tatlım .. kol takamıyordum bir türlü....kapşon oturmuyordu .. ama annem bir kaç tiyo verdi ama elini sürmedi yap kendin dedi... oldu sanırım ....kaydirigubbakcemile3

Ama benim sana yolayacaklarımdan biride kapsonlu anaaaaaaaaaaaaaaa
olsun banane yolarım ben sen yapmasaydın hehehee
ama benimki daha güzelllllllll dermişimmmm
saka saka canım benim ellerin dert görmesin harika olmus

Ama benim sana yolayacaklarımdan biride kapsonlu anaaaaaaaaaaaaaaa
olsun banane yolarım ben sen yapmasaydın hehehee
ama benimki daha güzelllllllll dermişimmmm
saka saka canım benim ellerin dert görmesin harika olmus

hihihihikaydirigubbakcemile3
hayatım ben öle acemice yapıyorum zaten....kimbilir seninkiler ne kadar güzeldir...:dance:

ellerine sağlık hürremcim vala çok güsel olmuşlar .
bebişine sağlıklı, sıhatli günlerde kullanasın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…