Bebek Beslenmesi bebeğim yemek yemiyor

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Artemss

Guru
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2013
132
65
39
merhaba, 10 aylık bebeğim hala aktif olarak yemek yemiyor. değişik tarifler deniyorum ama tabi tuzsuz, şekersiz olarak. kahvaltı yaptıramıyorum. yumurtayı omlet, peynirli, krep şekillerinde denedim; ayrı sade olarak vereyim dedim yok yemiyor. çorba çeşitlerinden bir tek sebze çorbası yiyordu, bu ay onu da yemiyor. tek yediği yoğurt ve elma. bu ay doktorumuzdan eksi not aldık; hiç kilo almamış, boyu da uzamamış :KK43:
zaten doktor mağduru olduğumuzu düşünüyorum. diğer arkadaşlarım 4 aylık bebeklerine kendi yemeklerinden verirken ben hep doktorun tavsiye ettiği biçimde yaptım. sonuç işte böyle..
Ankara'da bildiğiniz önerdiğiniz bir beslenme uzmanı, bebek danışmanı vs varsa lütfen bana yardımcı olun.

yaa :KK43: uyarınız için teşekkürler..bu konuyu ilgili yere taşıyabilir miyim veya ilgili yere tekrar yazayım mı?

Çocuklar ve yetişkinler için özel beslenme danışmanı arayan kişilere tavsiyemdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
X