bebeğim sürekli ama sürekli emmek istiyor

kafestekikiz

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2020
1.468
2.632
34
kızlar tekrardan merhaba, 1 aylık bebeğim sürekli emmek istiyor, uyku bizim için resmen emme molası. her şeyi emmeye çalışıyor bir tek emziği almıyor. emziği bazen alıyor kısa süreliğine, tükürüyor sonra bazen de emziği verdiğim gibi basıyor çığlığı sinir oluyor resmen çocuk emziğe 😂 ne yapabilirim şaşırdım yani yapışık ikizler gibiyiz gece gündüz tuvalete gidemez oldum eşim olmasa 😅

kızlar tekrardan merhaba, 1 aylık bebeğim sürekli emmek istiyor, uyku bizim için resmen emme molası. her şeyi emmeye çalışıyor bir tek emziği almıyor. emziği bazen alıyor kısa süreliğine, tükürüyor sonra bazen de emziği verdiğim gibi basıyor çığlığı sinir oluyor resmen çocuk emziğe 😂 ne yapabilirim şaşırdım yani yapışık ikizler gibiyiz gece gündüz tuvalete gidemez oldum eşim olmasa 😅
bu arada sütüm de fazla fazla geliyor kilo alımı da gayet iyi

emzige alistirsaniz iyi olur yoksa emzik görevinide siz yapacaksiniz 😁

Benim bebeğim de öyleydi hala da öyle gerçi😅 ama emziği bir şekilde tutturun. Başka marka emzik deneyin. Yoksa çok zor olur sizin için. Benimki emzik emmiyor olsa ben napardım bilmiyorum. Emziği o attıkça siz verin. Benim bebeğim ilk zamanlar atıyordu öğürüyordu o attıkça ben verdim bir iki derken alıştı.

o çıkardıkça vereceksin baska türlü alışması zor philips emzik tavsiye ederim
ultra air için iyi demişlerdi sanırım
Benim bebeğim de öyleydi hala da öyle gerçi😅 ama emziği bir şekilde tutturun. Başka marka emzik deneyin. Yoksa çok zor olur sizin için. Benimki emzik emmiyor olsa ben napardım bilmiyorum. Emziği o attıkça siz verin. Benim bebeğim ilk zamanlar atıyordu öğürüyordu o attıkça ben verdim bir iki derken alıştı.
demek ki tutturana kadar denemek lazım başka oluru yok, beni emzik yerine koyuyor resmen 😅

Bana beddua eder misiniz aynı durumda kal diye 😂😂ilk çocugumda emzirmek için kırk takla attım da 😁😁
Ben de aynı bedduadan istiyorum ilk çocuğum 4.5 ay emdi ama benim zorumla sütüm de şakır şakır akmıyordu simdo yavaştan 2.çocuk planlarımız var şu pandemi süreci eğer azalırsa tabi

Benim bebeğim de 3 ay memede yaşadı
Balkona çıkamıyorum derdim de insanlar inanmazdı
Aynen senin gibi tuvalete gidemez evde tek isem ac kalırdım
Bebeğim bir buçuk yaşına geldi
Pek birden değişmedi 😂😂😂
Hala arkamdan ağlar odada ayağa kalkayım istemez
Memede deli hbi uyuyan bebek yatırınca kuş gibi kanat çırpardı
Uyanırdı
Biz hala beraber yatıyoruz

ultra air için iyi demişlerdi sanırım

demek ki tutturana kadar denemek lazım başka oluru yok, beni emzik yerine koyuyor resmen 😅
Seni emzik yerine koymuyor bebeğin
Annesini istiyor sadece

9 ay senin karnında idi
Güvendiği tek kişi sensin ve bu bağı memen ile sağlıyor bu çok normal
Bazı bebekler böyle
Benimki de böyle idi
Bu konuda kitap yazabilirim o kadar araştırdım ki
Çok zor biliyorum ama gececek
Yalnız 40 I çıksın
Hele bir üç ay geçsin palavralarına inanma
Mucize bekleme
Bir önceki mesajda da yazdım
Bebeğin anneci olacak
İşin zor :)

Emzik kullan diyorum. Damak şeklini bozmayan, anne memesi hissi veren emzikler var. Ülkenin yarısı emzik kullanıyor ve çocuk hem emiyor hem emzikle oyalanıyor. Ama emzik bıraktırma serüveni yaşayan da azımsanmayacak sayıda. Ben haftalarca uğraştım 2 çocuğumda emzik tutmamıştı 😭 Ah ne günlerdi özellikle de 2 numara oğluşum. Hem emzirmiştim hemde mama vermiştim. Sütümde boldu üstelik ama oğlan doymak bilmiyordu. Doktorum iştahlı 2 numara için özellikle uyumam için akşamları mama ver temiz 3-5 saat uyursun demişti. Öyle yaptım dediği gibi de oldu. Uyuyabildim. Şimdi de hala oldukça iştahlı olduğunu söyleyebilirim. 😁

Ben de aynıydım ve o zamanlar çok da şikayetçiydim bir kahvaltı bile hazırlayamıyorum kendime diye :) Kızım şuan 21 aylık yine aynı😂 işten geliyorum meme meme demekten oturmama müsade etmiyor ama artık hiç şikayetçi değilim. Doya doya tadını çıkartın tüm günlerin çünkü çok çabuk büyüyorlar 🤗

X