bebeğim şeker hastası olarak mı doğacak??

kalbimdurur

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2012
343
0
merhaba arkadaşlar sizinle paylaşmak istediğim bir konu var ben dün hamile olduğumu öğrendim açıkçası bebek belli bir süre düşünmüyordum ve hamilelikte beklemiyordum hala şoktayım diyebilirim beni eski konularımdan tanıyan arkadaşlar vardır neden gebeliği istemediğimi daha iyi anlayabilirler ama tamamen istem dışı ve mutlaka bir hayır vardır diyorum!!benim asıl öğrenmek istediğim önemli bir konu var benim eşim şeker hastası ve biz normal şartlarda hamileliği düşündüğümüz zaman doktor kontrolünde gebeliğin gerçekleşmesi gerekiyordu çünkü ben hamile kalmadan 6 ay önce eşimin şekerinin 6 ay boyunca düşük tutulması gerekiyordu belli bir seviyede olması lazımdı gebeliğim tamamen kazayla olduğu için eşimin şeker seviyesi belli bir seviyede değildi..eşimin değimiyle çocuk %80 şeker hastası olarak doğuyormuş ve belli bir yaşa kadar yaşıyormuş. eşi şeker hastası olup hamile kalan varmı ve doğum yapan? yada bununla alakalı bir fikri olan var mı?

merhaba canım hayırlı olsun öncelikle
benim çok fazla bir bilgim yok ama benim teyzemin eşi de şeker hastasıymış bunu bilmiyolardı çok sonra farkettiler ve bebekleri de olmuştu doktor daha önceki aylarda şekerinin çok yükseldiğini falan da sölemiş ama bebekte herhangi birşey yok belki seni rahatlatır diye yazmak istedim bide genetik olarak şeker hastası olarak dogan çocuklarda var ama saglıklı oluyolar yine de doktoruna danışman daha iyi olur umarım saglıklı bir hamilelik geçirirsin ve saglıkla alırsın kucagına inş.

çok teşekkür ederim canım bilmiyorum kafam çok karmaşık yarın doktora gideceğiz inşl herhangi bir sorun olmaz bakalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…