Bebegim pişik oldu bi bakın lütfen :(

Canım bebeğin hayırlı olsun
Anne olarak yazıyorum
Bebeğinin altını asla pis bırakma
Bezi prima beyaz olanında kullan
Sürekli değiştir
O duruma gelene kadar nerdeydin
Annen anne olsa yardım eder
Altını makyaj temizleme pederin var ona saf su döküp temizle
Ardından kurula
Banyo yaptır hergün
Temiz tut
Bepanthol pişik kremi on numara üfle altını

bize fito krem iyi gelmişti
bir eczaneye danışın veya sağlık ocağına
temizledikten sonra altını havalandırın
geçmiş olsun

ben birde ıslak mendillerin direk bebeğe temasını sevmiyorum suyla akıtıp silmek daha doğru

Herkes arko kreme niye bu kadar şaşırdı ki :KK70: hiç mi duymadınız? Şu yeşil tüpte olandan bahsediliyor. Ama bu kadar minik bebeğe yapma, daha büyüyünce olabilir.

Poposunu yıka, kurula, bez kapatma. Alt açma örtüsünü ser üstünde çıplak yatsın. Hava alsın yani. Bir süre sonra da sudocrem, sebamed vs herhangi bir pişik kremini sür. Bezi pek kapatma bu ara hava alsın.

Kuru tutmaya çalışın. Hava alsın. Islak mendil kullanmayın. Pamuğu sıcak suyla ıslatıp temizleyin poposunu. Hatta sildikten sonra kurulayın peçete ile. Benim kızım da olmuştu bir ara. Bu yöntemlerle geçirdim. Krem ismi vermek yasak mı bilmiyorum ama ben Sudocrem kullandım geçti. Tabi bez de önemli bir etken. Çok geçmiş olsun yavrucağa.
Sudocrem alicam hemen bende inşallah geçirir: (

kıyamam doktora git sağlık ocağındakiler bile yazar.onların verdiklerini kullan.birde arkadaşın demişti bende işe yaramıştı.yüzde yüz pamuk bi bezi atlet te olur.bezinin arasına koy.anlatabilmişimdir inşallah.pbağlarken pişik olan yerlerine.bende çok işe yaramıştı

Kızlar margarin surulur mu ???,

sen deli misin yahu millet sana bir ton makul öneri sunuyor yapman gereken nerde kocakarı kafası sen oraya takılıyorsun.. margarine kara sinek konmuyor sen çocuğunun poposuna mı süreceksin..
doktora götür doktora hiçbir şey bilmiyorsan bak burdaki tavsiyeleri dinle.. kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz..

Pisige nişasta iyi gelir. Birde her altını alırken suyla temizleyin. Islak mendilde yapıyor olabilir

valla benim kızımda feci bi pişiği vardı
Belki 8 10 tane krem denemiştik hiç faydası olmadı
Silince göz göz ince ince kanardı
Görümcem biz eşimle karşı çıkarız diye bizden gizli altını değiştirip arko sürmüş
Eve geldiğimde pişikler gözle görülür derecede sönmüştü.

O günden sonra kutu kutu aldık. Şu eski tüp klasik arko kremlerden bahsediyorum tabi
Birdaha hiç pişik sorunu yaşamadık

Karbonatlı su ile temizledim ben.. Pamukla birlikte..sonra kendiliğinden kurumasını bekledim.. Sonra sudocrem sürüp bezini kapattım.. Çok sık bez değiştirdim.. Saatlerce kalmadı yani bez.. Karbonatlı su doktor tavsiyesidir..

Kızlar margarin surulur mu ???,

Bu kadar insan size ne anlatıyor, siz ne soruyorsunuz! Margarin sürün, iki de yumurta kırın! Ya dalga geçiyorsunuz bu kadar insanla ya da cidden zekâ probleminiz var. Biri sizin başınızda dursun yoksa öldürürsünüz siz o çocuğu!

Topfer in pisik kremini öneririm hem de organik.internetten sipariş edebilirsin.

SUDO kremi tavsiye ederim eczanelerde satiliyor.. Sebamete guzel, kizimin kolunda acik yuvarlak kuru bir leke vardi, bu şampuana gecince leke kayp oldu.. Pişik kremini kulanmadim ama etkilidir sampuani gibi diye dusunuyorum..

Bezini de değiştirin bebeğin. Bazı markalar bazı bebeklere pişik yapabiliyor.

Kuzum gecmiş olsun benim oğlum da 29 günlük ciltleri çok hassas bezüni sık sık değiş ve bepontol bebek pişik kremini ince sür

Canım bebeğinin altını ılık suyla yıka ve iyice kurula .Eczanelerde sudokrem var çok iyi geliyor.Memnun kalirsin kızım doğduğundan beri kullanıyorum.

X