Bebeğim Küçük Bi Operasyon Geçirecek çok üzgünümm

canım benım cok gecmış olsun!uzme kendını ufak bır operasyon sen guclu ol kı bebısının sana ıhtıyacı var!

canım seni çook iyi alıyorum benim kızım tam 1.5 saat operasyon geçirdi ve 6 hafta alçıda kaldı o yüden lütfen şükret ve üzme kendini bebğin senden güç alıyo ve senden negatif elektiriği alamsın ben kendim götürdüm ameliyat haneye ya bbeğinde ciddi bişi olsaydı lütfen ma lütfen üzülme herşeydde bir hayır var unutma ben hep kızmın ayağına üzülürdüm hep ağlardım tam o sırada evdeysen tv de bişi çker dışardaysam ya tekerlekli sandalyeli bi kız yada ayağında alet olan biri geçerdi allahım şükürler olsun derdim lütfen sadece pozitif ol bebeğini üzme tek hissedic acı damar yolu açılırken olucak ve uyuşucak olay biticek sen kendini sağlam tut

canım öncelikle geçmiş olsun esmacım sanki daha önce biri böyle bir konu açmıştı senin oğlunla aynı sorun vardı ve operasyon geçirmişti bebeği o konuyu bir bulabilsek o sanki yaptırdığına üzülmüştü diye hatırlıyorum özelde yaptırmıştı devlet hastanesine gtürdüğünde keşke bu kadar acele edip yaptırmasaydın mı demişti öyle birşey hatırlıyorum ama net değil kafanı da karıştımak istemem yine de birkaç uzmana danışmadan yaptırmamanı tavsiye ederim dr.ların dedikleri birbirne uymuyor çünkü

canım korkulacak bir olay değil,aynı durumu bende yaşadım daha doğrusu annemin anlattığı kadarıyla benim dilim de bağ varmış ben çok net bile hatırlayamıyorum küçük bir operasyonla bağlantıyı kesmişler ve çok şükür şu anda herhangi bir konuşma problemim yok,içini rahat tut geçmiş olsun şimdiden :teselli:

Canın üzülme iyi olacak annesi.Nasıl da farkettin ya.Tebrik ederim.Sen mükemmel bir annesin.Geçmiş olsun güzelim.Küçük bir oparasyonla bebişin eskisinden daha sağlıklı olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…