Bebeğim Küçük Bi Operasyon Geçirecek çok üzgünümm

cnm geçmiş olsun.
bak kendinde demişsin annesi küçük bir operasyon.hemencik olur biter inşallah
sen moralini nomal tutki o tedirgin olmasın.
ses tonumuzdan herşeyi anlıyorlarmış bu bebişler...

niye üzülüyorsun ya benim kızdada var konuşmaya başlayınca eğer bi aksaklık varsa benimkinide kesicekler ..ne var bunda bu kadar üzülecek hem korkuğun gibi bi operasyonda değil çok basit yapma allah aşkına üzme kendini.. bende bişey oldu sandım

Canım benim geçmiş olsun , kıyamam bebişine ama üzülme küçücük bişey bu bebişin iyi olacak dualarım onunla

esmacım çok geçmiş olsun bebeğinin sağlığı için mecbur dayanıcan canım allah başka üzüntüler yaşatmasın çok geçmiş olsun canım

Cnm benim çok geçmiş olsun. Hiç korkma senin de dediğin gibi küçük bir operasyonmuş. Benim oğlumda 2 yaşındayken bir operasyon geçirmişti, seni çok iyi anlıyorum, anne yüreği dayanmıyor, inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur. Bugün mübarek beraat kandili, oğluşun için bizde bol bol dua edeceğiz annesi, lütfen sakin ol, bebişinin sana ihtiyacı var Esmacım.

canım üzme kendini..anne yüreği böyle işte..çok şükür basit bir sorun ve tedaviside kolay..allah beterinden korusun..maşallah çok yakışıklı oğlun ..allah nazarlardan korusun..bencede resmini kaldır yada küçült..

Kizlar Biraz Once Doktordan Geldim Ve Moralim Cok Bozuk Oglumun Dili Disari Cikmiyodu Supelenip Bugun Doktora Goturdum Ve Doktor Dil Alti Bagi Var Dedi Genel Cerrahi Doktorunun O Dil Altindaki Bagi Kesmesi Lazim Dedi Yoksa Cok Konusamaz Ve Yutma Zorlugu Ceker Dedi Yavrumu Nasil Yatiripta Dilinin Altini Kesecekler Cok Kotuyum Elim Ayagim Titriyo

CANIM BENIM COK GECMIS OLSUN AMA HIC KORKMA COK AMA COK BASIT BI AMELYAT COK KISIDE VAR AYNI SORUN AMA SEN ANNESIN SENI COK IYI ANLIYORUM AMA OGLUSUNUN IYLIGI ICIN SABIR ANNESI ALLAH KURTARSIN INSALLAH

yav esmacım arkadaşım bak benim 26 senedir dilimin altı bağlı ama hala yaşıyorum,madem çok üzülüyosun hemen kestirmene gerek yok ben kocamandım doktora gittik tırnak kesmek gibi bi operasyon hemen alalım dedi ben kaçtım annemde gerek yok dedi bitek öpüşmede,dondurma yalamada bide süt içtiğimde dudağımın üstüne bulaşan sütleri yalamada başarısızım:Roflol: eğer bu doktor öyle acilen kesmemiz lazım falan dediyse bence bi doktora daha göster çünkü hiçbi zararı yok ben şimdi bile gitsem muhtemelen keserlerr üzülmeee a.s

esmacım çok gecmiş olsun ufakta olsa bebişine kıyamıyosun biliyorum ama üzülme operasyondan sonra normale döndüğünü görünce de sevinceksin onu düşün çok gecmiş olsun tekrar

geçmiş olsun cnm rabbim acil şifaslar versin benim arkadaşımın bebişide bu operasyonu geçirdi kolay oldu endişelenmemeye çalış

Gülüm inan bana ilerde yaptıracağın sünnet,bundan daha ciddi bir operasyon.Onu nasıl yaptıracaksan,bunu da öyle yaptıracaksın işte.Daha basit bu sünnetten ve hiç korkmana gerek yok.Etrafımda iki örnek oldu,şahidim,ordan biliyorum.Anlamayacak bile.Sevgiler.

canımmmm esmacım çok geçmiş olsun inan bana bı tanem çoooooooooook kolay bı operasyon,dayımın torunuda aynı amelıyattan oldu yıllaaaaaaar once şuan 19 yasında delıkanlı,sakın kendını üzme ,onun saglıgı için bu.bebegım benım kıyamam sana sakın canım bak caresi olan bır hastalık bu,daha kotu hastalıklar var,o anneler ne yapsın? hersey bızım için hadı topla kendını bebegım hadı.

Gülüm inan bana ilerde yaptıracağın sünnet,bundan daha ciddi bir operasyon.Onu nasıl yaptıracaksan,bunu da öyle yaptıracaksın işte.Daha basit bu sünnetten ve hiç korkmana gerek yok.Etrafımda iki örnek oldu,şahidim,ordan biliyorum.Anlamayacak bile.Sevgiler.

Evet katlıyorum.
Bir de çocuk büyüdükçe bazı dil hareketlerini yapamaması ona biraz ruhsal olarak dokunabilir...

Cok gecmis olsun esma Allah baska dertler vermesin. Insallah en kisa zamanda bebisin bu sorunundan kurtulur sende bu kadar kendini üzdügün icin kizarsin kendine. Arkadaslar dogru söylüyor yoksa sünnet yaptirmayacakmisin oglusuna :) Hadi toparlan üzme kendini ...

Canıım bak bilenler kolay bi operasyon olduğunu söylüyolar, içini rahat tut, en küçük şey bile eteklerimizi tutuşturuyo, anneyiz çünkü ama senin üzülmen oğlunu da üzer Esmacım biliyosun...

çok geçmiş olsun ama kolay bi operasyonmuş üzülme demek saçma canın sonucta cokda tatlıymış maşallah ama bitipde kucağına aldınmı bi ohh cektinmi geçer canım çok gecmiş olsn

X