Bebegim kafasini sağa sola sallıyor

sinemmmsm

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2024
57
12
27
Merhaba hanımlar
13 aylık kızım var 4 aylıkken başladi kafasini sallamaya nörolojiye gittik oyun yapiyor dedi ultrasonla falan bakıldı bu arada. Bi müddet yaptı ve bıraktı 11. Ayda tekrar başladı 2 hafta falan sürdü simdi tekrar başladı sürekli kafa sallıyor. Gelişim basamaklarinda sorun yok tek sorun kafa sallaması bide sevinince kollarini çarpması bunu sordum doktora sevincini gösteriyor dedi. Bu kafa sallama olayini yaşayan var mı. Cok takıyorum kafama

Benimki 10 aylık kafasını sallıyor. Yemek yediricem mesela istemezse sallar, bazen gözümün içine bakarak sallar. Ayağımda sallayarak uyuturum, bir iki kere uyumak istediğinde salladı Oyun yapıyor bence. Oğlum ayaklarını çırpar mesela ellerini değil. Heyecanlanınca. Takmayın bu kadar, dönmesine takmıştım ben. Şuanda uyurken bile dönüyor.

Oglum 11 aylik 8-9ayliktan beri var önceleri birsey istemezken yapıyordu yemek yedireceksin istemiyorsa falan ama su aralar arttı uykusu gelince falan cok yapmaya başladı biryerde kendilerini sakinleştirmek icinde yapabildiklerini okumuştum

Çok kafama takıyorum sürekli gözlemliyorum neden yapiyor diye psikolojim bozuldu

Çok kafama takıyorum sürekli gözlemliyorum neden yapiyor diye psikolojim bozuldu
Gelişimi nasil baska gözünüze carpan varmi bizimki hala bay bay yapmiyor mesela seslenince bakıyor sesimizi tanıyor ama ismine ozellikle bakmiyor bende onlari takıyorum cok

Gelişimi nasil baska gözünüze carpan varmi bizimki hala bay bay yapmiyor mesela seslenince bakıyor sesimizi tanıyor ama ismine ozellikle bakmiyor bende onlari takıyorum cok
Ismine bakiyor ama disarda parkta bizi asla umursamiyor evde cok iyi ama göz temasi iyi komut aliyor bay bay yapmayı 12 ayın ortasında ögrendi

Ya sürekli karşımıza sacma sapan videolar cikiyor psikolojim alt üst oldu başıma her gün agrilar giriyor. Sevinince kanat cirpiyor mesela kafa sallıyor kafaya ister istemez takiyorjm

Ya sürekli karşımıza sacma sapan videolar cikiyor psikolojim alt üst oldu başıma her gün agrilar giriyor. Sevinince kanat cirpiyor mesela kafa sallıyor kafaya ister istemez takiyorjm

İzlemeyin bence. Ben görünce geçiyorum. Hatta ilk doğum yaptığım dönemde birsürü doktor takip ediyordum. Bıraktım takip etmeyi. Kafa karıştırıyor. Birde üç tane doktor değiştirdim ilk zamanlarda. Sakin ve sizi panikletmeyen doktor da önemli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…