bebegim için dua istiyorum

Gülüüüüüm sen yine de metanetli olup şükretmelisin, Allah başka dert vermesin, kimseyi evladıyla sınamasın inşaallah.
Olur da ameliyat olması gerekirse lütfen kendini bırakma olur mu? Derdi veren Allah dermanı da verir Allah'ın izniyle ve şüphesiz O küçücük bir meleğin acı çekmesine izin vermez, bebeklere bizim tasavvur edemeyeceğimiz kadar bir dayanma gücü veriyor Rabbim.

Öyle ki anne karnında operasyon geçiren bir bebekler var, sonrasında sağlıklı bir şekilde doğuyorlar.

Şafi İsmi şerifinin ebcedsel günlük sayı değeri 422 dir.
Okudum arkadaşım..Rabbim şifa versin evladına ve inşallah hayırlı güzel haberler ile gelirsin...

Bende okudum ..Rabbim şifa versin çaresiz dert vermesin yavrunuza..

Allah şifa versin miniciğimize inşallahhh..
Okurum canım benim..

Geçmiş olsun kuzum okurum allah acil şifalar versin.

Okurum canim Allah acil sifa versin

Bende 400 okunmuş var

Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah miniğinize.
Dualarımdasınız.
Gelişmeleri paylaşın lütfen

Kiyamam okudum okurumda daha cok Allah sifa versin yarin haberdar et bizi merak ettirme. Bexy

Bende okudum ..Rabbim şifa versin çaresiz dert vermesin yavrunuza..

Allah şifa versin miniciğimize inşallahhh..
Okurum canım benim..
Canlarım hepinize cok tesekkur ederim Rabbim hepinizden razı olsun inşallah.
Simdi doktordan geldik ateslendi ilac icirip uyuttum basında bekliyorum yukeselir diye.
Okudum mesajlarinizi cok mutlu oldum. Rabbim hepinizden razı olsun

Şafi İsmi şerifinin ebcedsel günlük sayı değeri 422 dir.
Okudum arkadaşım..Rabbim şifa versin evladına ve inşallah hayırlı güzel haberler ile gelirsin...
Cok teşekkür ederim ben sayı degerini bilmiyordum kim ne kadar okursa olur dedim Rabbim niyetimizi biliyor insallah kabul eder.
Allah razı olsun insallah hayırlı güzel haberle gelirim yarın

Allah acil şifa versin.
Yarın güzel haberler ile gelin insallah

Allahım beterinden korusun abla haklısın. Buna da sukur çok sukur bin sukur. Rabbim sifa bekleyen butun yavrulara sifa versin insallah. Kimseyi evladıyla sinamasın Rabbim
Ameliyat olması gerekirse ben iyi bir doktor bulup Allaha emanet etmekten baska birsey yapamam. Ne kadar uzulup aglasamda elimden gelen birsey olmayacagini biliyorum

Okudum canım, okurum da inşallah.. Rabbim senin bebeğine de tüm bebeklere de acil şifalar versin..

Geçmiş olsun canım okurum tabi rabbim şifasını versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…