bebegim için dua istiyorum

Inşallah cnm korkma Allahın izniyle olmaz insallah
Canım uzuluyorum 2 dklik bir islem bile olsa 10 aylik daha kızım narkoz alacak üstüne onca agrı sancı olacak daha acıktım uykum geldi diyemiyor onca acıya nasıl dayanacak
Canım Rabbim acil şifa versin insallah ameliyata falan gerek kalmadan hallolur. Tek doktorla kalma kesinlikle.
Yarın çekmeye başlayacağım.
Amin canım Allah razı olsun. Yarın burdaki cerrahla goruseyim ameliyat derse özele gidecegim oda ameliyat derse Ankara yada Istanbulda iyi bir doktor bulup ona goturecegim.

Allah acil şifalar versin benim oğlum da da fıtık var ameliyat gerekiyor küçük olduğu için takip verdiler . Ama inşallah gerek kalmaz diye hep dua ediyorum

Oğluma Yasin okucam yarın kızınıza da okurum.. rabbim kuzulara Şafi ismiyle muamele eylesin. Amin

Bexy,
Allah'ın izniyle okumaya başladım, bebeğine acil şifalar diliyorum, Rabbim merhametini ve şifasını nasip etsin inşaallah.

Ve yeşfî sudûra kavmi’m-mü’minîne ve yüzhib ğayza kulûbihim.
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun ♡

Allah şifa versin canım inşallah ameliyata gerek kalmaz. Okurum inşallah
Tesekkur ederim canım Allah razı olsun
canım benim cok tesekkur ederim Allah razı olsun. Rqbbim senin bebeginede şifa versin inşallah ameliyata gerek kalmaz. Inşallah iyilesir bende senin bebegin için yasin okuyacagım yarın ♡ Allah razı olsun canım

Allah acil şifalar versin canım benim gönlünü ferah tut Allah'ın izniyle ameliyata gerek kalmadan hemencik iyileşir inşallah.
amin canım insallah gerek kalmaz insallah

Allah cümlemizden razı olsun inşaallah, içini ferah tut gülüm, hayırlısıyla Rabbim şifasını nasip edecektir.
Dualarımızda gönüllerimizde bebeğin ve seninle.
Hersey Allahtan abla hastalıkta Allahtan derdi veren Rabbim sifasınıda verir elbet. Ama benim içimi yakan yavrumun çekecegi acılar. Ben 2 tane ameliyat oldum. Acısını sancısını biliyorum. Yavrum anne suram acıyo agrıyor bile diyemeyecek kadar kücük. Onun cekecegi acıları dusunmek bile istemiyorum ben o yavrum nasıl ceksin.
Insallah ameliyata gerek kalmaz takip edelim diye gönderirler yada ilacla tedavi ederler inşallah.

Tabiki de okurum allah acil şifalar versin inşallah canım yarın ola hayrola..

Allah razı olsun Bexycim çok mutlu ettin beni hayır dualarımızın kabul olması dileğiyle amin inşallah tez zamanda rabbim tarafından şifa bulur minik kızımız

Canim benim seni çok iyi anlıyorum evlat ışte tabi Ama üzülme daha kesin bişey yok sıkma canını sen :*

Allah razı olsun Bexycim çok mutlu ettin beni hayır dualarımızın kabul olması dileğiyle amin inşallah tez zamanda rabbim tarafından şifa bulur minik kızımız
Insallah canım benim sende beni çok mutlu ettin. Insallah yavrularımız sagligina tez vakitte kavusur
Tabiki de okurum allah acil şifalar versin inşallah canım yarın ola hayrola..

Ablacım, kuzum tahmin edebiliyorum içindeki yangını, kolay mı el kadar bebenin ameliyat olması, sen yine de içini ferah tut, bakarsın ameliyata gerek kalmaz, inşaallahta kalmasın.

Okudum canım Allah şifa versin evladına sizlere bagislasin inşallah hiç gorme m is gibi olursunuz gülüm
Amin

Bexim gecmis olsun bebegim
Allah sifa versin gönlünü ferah tut cabucak atlatirsiniz korkma ❤
sagol canım insallah korkulcak birsey yoktur insallah yarın buraya mutlu bir sekilde gelirim
Canim benim seni çok iyi anlıyorum evlat ışte tabi Ama üzülme daha kesin bişey yok sıkma canını sen :*
Nefroloji doktoru tedavisi ameliyat dedi ama asil kararı cerrah veriyomuş ona gonderdi insallah gerek kalmaz ameliyata

Ablacım, kuzum tahmin edebiliyorum içindeki yangını, kolay mı el kadar bebenin ameliyat olması, sen yine de içini ferah tut, bakarsın ameliyata gerek kalmaz, inşaallahta kalmasın.

Insallah abla insallah
Burda bi arkadas yazmıştı 3 aylik bebegine amleiyat karari verilmisti icim acımıştı. Kizima bakip sukretmistim aynı aciyı yasayacagım hic aklıma gelmemisti o an.tabi hersey insan için herseye hazır olmak gerekiyormus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…