Bebeğim için dua eder misiniz?

Canimmannemherseyimm

Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2016
41
11
17 haftalık hamileyim.Bebeğimin bi böbreğinde 23 mm diğer böbreğinde 3,5 mm genişleme var.Doktor pek ümitli konuşmadı böyle devam ederse kütaj yapılacağını söyledi ya da doğurursa bebekte büyük ihtimalle böbrek yetmezliği oluşacak ve diğer organlarıda gelişemiyecek dedi.Takip edilecek şuanda yapılacak bişey yok herşey Allah'tan dedi.Lütfen dualarınızı eksik etmeyin.Rabbim bebeğime şifa versin sağlıkla doğsun kucama alıp koklayabileyim :KK43:

17 haftalık hamileyim.Bebeğimin bi böbreğinde 23 mm diğer böbreğinde 3,5 mm genişleme var.Doktor pek ümitli konuşmadı böyle devam ederse kütaj yapılacağını söyledi ya da doğurursa bebekte büyük ihtimalle böbrek yetmezliği oluşacak ve diğer organlarıda gelişemiyecek dedi.Takip edilecek şuanda yapılacak bişey yok herşey Allah'tan dedi.Lütfen dualarınızı eksik etmeyin.Rabbim bebeğime şifa versin sağlıkla doğsun kucama alıp koklayabileyim :KK43:

Ve izâ maridtu fe huve yeşfîni.

“Hastalandığımda da O bana şifa verir.” (Şuarâ, 80)

Rabbim bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

''Hasbiyallahü lailahe illa hü. Aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbü'l-arşi'l-azim.''

(Allah bana kafidir. Ondan başka ilah yoktur. Ona tevekkül ettim. O büyük Arş'ın Rabbidir.)

Bu duayı da bol bol okuyun

Canim topigi atlamisim kusura bakma Rabbim sifa versin YA Şafî c.c esmasi okuyacagim 200 tane

Allah şifa versin kuzum
Dr bı baksın sapasağlam görsün inşallah dua et Allah büyüktür
.

X