bebegim gelmiyor bir turlu

fato83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
138
1
41
slm bu saate ben 25 yasindayim 3 4 senedir doktor doktor geziyorum bebegim bir turlu gelmiyor hamileyim diyenlere icim gidiyor. esim varikosel oldu sonuc yok ben laparoskopi oldum hersey yolundaymis sizce niye gelmiyor benim bebegim baska ne sorun olabilir

canim malesef bazen cok istedigimiz seyler hemen olmayabiliyor..sabirli ol..vardir herseyde bir hayr..herseyin hakkimizdan hayirlisi olsun..insallah hayirlisiyla saglikli bi bebegin olur...RABBIM tum isteyenlere nasip eder insallah(amin)

zamanı gelmemiş demekki arkadaşım herşey zamanında kendiliğinden oluyo bukadar üzülme.en azından ikinizin de bi problemi yok buna sevinin.benim abimle yengem 11 senedir evliler ikisinde de hiç problem yok ve hala çocukları olmuyo.yengeme aşılama yapıldı inşallah tutar.bunlar kader işi cidden vakti gelince şıp diye olur bize kalan sabretmek...

zamanı gelmemiş demekki arkadaşım herşey zamanında kendiliğinden oluyo bukadar üzülme.en azından ikinizin de bi problemi yok buna sevinin.benim abimle yengem 11 senedir evliler ikisinde de hiç problem yok ve hala çocukları olmuyo.yengeme aşılama yapıldı inşallah tutar.bunlar kader işi cidden vakti gelince şıp diye olur bize kalan sabretmek...

kiz ata tanem sizi araya araya bir oldum pamukumu gordum simdi cevap bekliyom ondan nerede bulusuyoz canim tabiki istiyosaniz :çok üzgünüm:

canım bak bende 7 yıldır evliyim bizdede sorun yoktu benim eşimde varikosalden ameliyat oldu.dr dr gezdik ve 16 ocakta aşılama yaptırdık ve tuttu hamişim şuan ve inan canım herşeyin bir zamanı var gerçekten ve çok dua et allahım dualarımı benim kabul etti seninde eder inan ve inşallah tez vakikte hamiş olursun................

canım inşallah biran önce küçük meleğine kavuşursun bende senin gibi bekleyenlerdenim sabredelim bizimde bigün yüzümüz gülecek...

X