Bebeğim geceleri çok fazla uyanıyor

meyveliruj

Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2023
50
19
37
Merhabalar, bebeğim 1 yaşında akşamları 19.30 , 20.00 civarı derin uykusuna yatıyor ama son zamanlarda bebeğim 15 dakika da yarım saatte bir uyanmaya başladı emerek tekrar uyuyor sabaha kadar sayısız kere uyanıyor, acaba doymuyor mu henüz dişleri de çıkmadı onu da mı etkisi var bilemiyorum fikirleri olanlar paylaşırsa sevinirim teşekkürler

Destekle yani emerek uyuyor diye öyle bizde öyleydik geceleri ağladığımı biliyorum çok şükür memeyi bırakınca düzeldi

Biz de aynı durumdayız bazı günler 2 3 saatte bir acıkınca uyanırken bazen sürekli uyanıyor ayakta salla kucakta salla derken telef oluyorum, ben dişle ilgili olduğunu düşünüyorum ama arttı bu durum ve bugün de o günlerden biri yine kucağımdan bırakırken uyanıyor, fikri olan ve ya önerisi olan varsa bekliyorum

Al benden de o kadar bu akşam odaya kaç kere gelip kucağımda sallayarak emzirdim hatırlamıyorum şu an daha tam olarak böyleyim bazen gücüm kalmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…