bebeğim erkek olabilirmiş...

medine

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2007
38
0
arkadaşlar dün dr ye gittim
şuan 13 haftalık hamileyim dr erkek olabilir dedi ama yanıltıcıda olabilirmiş çok sevindim ama ben bebeğimi hep kız gibi hissediyorum belkide çok düşündüğüm için

Cnm Banada 16 .hafatda Gitmeme Ragmen Gostermedi Ama Buyuk Ihtimalle Kizdir Dedi.....bende Hep Erkek Gibi Hissediyorum..allah'tan Hayirlisi.............

kızlar hayırlısı olsun hakkımızda ben 12 haftaya yeni girdim anca bir ay sonra kontrole gidicem belki ozaman gösterir sağlıklı olsunda ne olursa olsun ilk çocuk kız erkek farketmez.

Haklisin Kadiscim....benimde 4 Nisanda Kontrolum..nasil Dayanicam Bilmiorum..öle Gusel Seyler Varki Almamak Icin Zor Duruyorum..öğrenim Alisverise Baslicam

hayirli Olsun Medine Ve Candan. Bende Cumartesi Gösterirse öğrenicem Cinsiyetini çok Heyecanliyim.

Ben Bugün Gittim Göstermedi Kendini.2 Nisanda 2. Düzey Ultrason Testi Var Bakalim çikacak Mi Ozaman .erkek Gibi Diyo Ama Kesin Değil.

gularam hadi hayırlısı yarın gösterecek kendini yigenim demekki.allahım sag salim kucagına almayı nasip etsin cümlemizinkini

bende şuan 16 haftalık hamileyim medine. 14 haftada cinsiyetine baktırdım hiç tereddütsüz erkek dedi dr. bende hep bi kızım olsun istemişimdir ama tabii önce sağlıklı hayırlı bi evlat. habere çok sevinmiştim üzülmemiştim bile erkek diyince dr. ama şimdi biraz üzüntüsünü yaşıyorum ve bunu atlatamamaktan korkuyorum..

arkadaşlar dün dr ye gittim
şuan 13 haftalık hamileyim dr erkek olabilir dedi ama yanıltıcıda olabilirmiş çok sevindim ama ben bebeğimi hep kız gibi hissediyorum belkide çok düşündüğüm için

bende canım 14 haftalıkken öğrendim erkek olabilir dedi doktor ama kesin deil dedi banada hep kızmış gibi geliyordu bende şimdi ileriki haftaları bekliyorum kesinleşmesi içinn sağlıklı olsun tabi önemli olan o...

baŞIN sağolsun canım anneni kaybetmişsin ben takıntı yapmıyorum önemli olan sağlıklı olması dediğin gibi ilk çocuğum zaten erkek kız farketmez ikinci olsada farketmez gerçi sadece benim içime hep kız gibi doğdu o yüzden erkek olduğunu duyunca şaşırmıştık ama seviniyorum aslında ablamın 2 kızı war benimki değişik olucak bizim ailede erkek yoktu :)))

canim benim aileminde tek erkek cocugu benimki guzelim.benim uc yasinda oglusum var.tam yedi aylikken ogrendim erkek olacagini.ben hep kiz isterdim esimle.oylede saniyorduk icime oyle geliyodu.sonra doktorum yedinci ayda oglan dedi.hic unutmam oglan dedigi anda ay gozlerimden yaslar pitir pitirsenağlamasenağlamayaslar indi.o anda icim oylebi isindiki direk dedimki oglzum minnacik bebeyim benim.sanki rabbim oan oyle bi sevgi verdiki simdide 37 haftalik hamileyim ve kizimiz olucak insallah.allah saglikli ve hayirlisini versin guzelim

bende 13 haftalıken %51 erkek % 49 kız dedi ikinci gebeliğim bir tane oğlum var bununda kız olmasını çok istiyoruz açıkcası çok şaşkınım öncelikle sağlıklı olması tabikide ama içten içede kızım olsun diyede dua ediyorum

Son düzenleme:
ben de 14. haftamın içerisindeyim,hayırlısyla ögrenicem insallah bir dahaki gidişime..saglıklı olsun da kız erkek hıc farketmez.Erkek cocuklar saga yerleşirmiş,yani bir yanda olur ya batmalar felan,cınsıyet ögrenmeden once boyle belirtiler yasayan var mı kızlar aranızda?

evet benimkine hem doktor baktığında sağda görünüyordu hem ben sağda olduğunu hissediyordum ve cinsiyetini de öğrendik erkek

Evet ben kime sorsam bu doğru çıktı. Ben hep solda hissettim dr ultrasonda bakarkende hep solda baktı ve kızım olucak inş. Sağdakiler genelde hep erkek. Yoklayın kendinizi kızlarr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…