Bebeğim düştü kafasını mermere çarptı

ceylan0316

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2023
5
0
27
Merhabalar bebeğim 10 aylık ayakta tay tay durmaya başladığı zamanlar yani. İki gün önce kafa üstü düştü ilk fark etmedim sonra kafasının sağ tarafına yayılmış bir şişlik böyle içi sıvı dolu gibi hemen acile götürdüm tomografi çekildi ve bir şey çıkmadı bugün üçüncü gün ve hala içi sıvı dolu şişlik geçmedi beyin cerrahisine götürmeme gerek var mı ya da tekrar tomografi çektirsem mi lütfen yardım edin

Hareketlerinde bir anormallik var mı? Kusma halsizlik vs gibi.

İçiniz rahat değil ise farklı bir hastaneye gitmenizi tavsiye edebiliriz.

Oğlumda 9 aylıkken yataktan düşmüştü 40 cm kadar bir yerden, kusma veya uykuda anormallik rastlanmadı, dr korkulacak bir şey yok demişti.

Hareketlerinde bir anormallik var mı? Kusma halsizlik vs gibi.

İçiniz rahat değil ise farklı bir hastaneye gitmenizi tavsiye edebiliriz.

Oğlumda 9 aylıkken yataktan düşmüştü 40 cm kadar bir yerden, kusma veya uykuda anormallik rastlanmadı, dr korkulacak bir şey yok demişti.
Kusma ateş va hiçbiri yok bebeğim zaten çok hareketli uykuları da üç gündür normal tomografide de bir şey çıkmadı ama kafasınnn sağ tarafında şişlik içi sıvı dolu şey var ve büyük resmen sağ tarafının yarısı kadar doktora yazdım dedi bir aya kadar geçer şimdi de beyin cerrahisine yönlendirmek istiyorum içim rahat etsin uykularım kaçtı ağlayıp duruyorum

X