Bebeğim cok erken uyanıyor

dreamm134

Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2024
114
28
35
Kızlar merhaba 6 aylık kızım son bir haftadır 4 bucuk 5 te uyanıyor yarım saat yatagında oyalanıyor sonra uykusu geliyor 5-10 dk uyuyup geri uyanıyor dalamıyor derin uykuya bir türlü var mı bebeği benim gibi cok erken uyanan anneler öneriniz neler odadan cıkarmamaya calısıyorum uyutmaya calısıyorum ama bir türlü ileri cekemedim saatini

Bir haftadır durum böyleyse atak döneminde olabilir internetten bakabilirsiniz atak haftalarına ve bebeğinizin haftasıyla karşılaştırabilirsiniz genelde 2 hafta sürüyor uyku huysuzluk had safhada oluyor sonra düzeliyor yeni bir düzene oturuyor

Sonradan geliştiyse atak olabilir. Kızım doğduğundan beri her sabah alarm kurulmuş gibi 5'te uyanırdı, hiç bilmem hava aydınlıkken uyandığımı.
4 yaşında şimdi ancak düzeldi

Bir haftadır durum böyleyse atak döneminde olabilir internetten bakabilirsiniz atak haftalarına ve bebeğinizin haftasıyla karşılaştırabilirsiniz genelde 2 hafta sürüyor uyku huysuzluk had safhada oluyor sonra düzeliyor yeni bir düzene oturuyor
Yaa cok uzun sürmüs sizinki umarım bizimki o kadar sürmez☺️

Sonradan geliştiyse atak olabilir. Kızım doğduğundan beri her sabah alarm kurulmuş gibi 5'te uyanırdı, hiç bilmem hava aydınlıkken uyandığımı.
Ya aslında bir ara daha olmustu sonra düzeldi simdi tekrardan basladı üstelik yine bir saat kadar uyanık kalıyor uykusu geliyor dalıyor da bes on dk max sonra uyanıyor anlamadım sebebini 6 ya kadar odadan cıkarmıyorum alıskanlıga dönüsmesin diye umarım asarız böyle olunca ben de pert oluyorm aksam 9 gibi uykum geliyor😃

X