bebeğim birşey yemek istemiyorrr

zinedila

Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2007
6.275
1.584
38
kızlarrr bebeğim hasta olduktan sonra birşeye ağzını açmaz oldu istemiyor birşey yemek çok üzülüyorum zorla yediriyorum ağlıo bu seferde ama karnı aç biliyorum iice acıkması için bekliyorum yemio gene kafayı yiyicem yaaaaaaa napmam gerekiyor ne zaman iştahı yerine gelirr lütfen fikir verinnn lütfennsenağlama

canım sakın tiksindirme yer iyileşince eskisi gibi yer her bebek hasta olunca yemez üzme kendini bizimde başımızdan geçti zorla yedirirsen kusar bir kaç gün sabret annesi

canım çok da zorlama derim
iyice soğumasın yemekten..
bu aralar biberonla beslemeye çalış istersen..mama ile
en azından kilo kaybetmez.

biberonuda almıo cnm bilmio emmeyi anca ağzına sıkarsam öle onada açmıo bazen ağzını napacağımı şaşırdım wallahiii....

o zman işin zor
sevdiği şeyleri ver diyeceğim ama bu sefer de digerlerini iyileşince de yemeyebilir
sabret bakalım biraz

evet canım zorlama şimdi daha midesi filan bulanıyordur...geçince yemeğe başlayacaktırr....sıkıştırıp ters tepki vermesinn..

canım arkadasların dedıgı gıbı zorlama acıkınca zaten isteyecek senın kı emıyodu demı?

ewet emio canımm allahtan amio yoksa aç kalcaktı yavrum.((

canım uykudayken emzırmeye calıs.gece her saat bası emzır kılo kaybetmesın ınsallah cabucak ıyılesır canım.

zinelida sıkma canını o çiçek gibi hemen solar hemen açarr..iştahıda yerine hemencecik gelir hastalığı geçsin iştahlanırr..

benimki normaldede yemiyor bişey keyfi gelince meme emiyor ama mama çorba yediremiyorum kavga dövüş benim oğlum çok iştahsız.........

canım sıkma canını dua etki emiyo iyileşene kadar sadece emzir iyileşince düzelir ,nşallahh

sıkma canını canım ya bak en azından emiyormuş.zamanla düzelir bence.

benim oğlumda hafta sonu hastalandığından beri ne bişey yiyor ne de emiyor :1no2: meyve suyu bile almıyor. hiç.. ne yapacağımı şaşırdım. ne biberon ne kaşık ne de meme istiyor. çok ağlamaya başladı!! şaşırdım ne yapacağımı!! senağlamauykuya dalmadan emzik veriyordum sakinleşiyordu. artık hiç bişey sakinleştirmeyi sağlamıyor!! :KK43: bi de karnında kırmızı benekler oluştu sonra yüzüne çıktı. kullandığımız antibiyotikten olduğunu düşünüyorum. alerjiye neden olabilecek bişey yedirmedim! uykuda zor dalıyor. gece çok uyanıyor. zombi gibi oldum. böyle sorun yaşayan var mı?
zinedila oğlun yemeye başladı mı?

Son düzenleme:
amilicim az yiyo canı isterse açar oldu ağzını eskiden herşeey açardıı o vucudundaki kızarıklar ateşten kaynaklanıo cnm bizdede oldu 2 gün sonra geçio antibiyotilkten değil yani ateş o şekilde atarmış vucudundan sağlık ocağında 5. hastalık dediler hastalık atılırmış o yolla bende zorlamıyorum artık sabırlı olmaya çalışıyorum ama arada bir sabrım taşıo 2 kaşık yiyosa öle bırakıyorum dokltor unutsun biraz dedi şuruplarını enjektörle ver dedi kaşığı unutsun die bugün sadece sabah yedirdim biraz yedi diğer öğünlerde hep emzirdim 2 gün böle yapıcm belki unutur yani inşaşllah unutur eski haline döner kuzularımızzz....bizi uykularımız dahah ii oldu şükür zamanla eskiye dönüyo cnm inş seninkide en kısa zamanda eski haline döner....

ben de hasta iken sadece emzireyim dedim. 1-2 gün öyle yaptım. şimdi hiç bişey istemiyor. nasıl besleyeceğim oğlumu bilmiyorum!! işteyken eve süt bırakıyorum. uyku halindeyken alıyor ama dokunup biberon olduğunu anlayınca biberonu hem eliyle hem diliyle itiyor. itiraz etmediği, geri çevirmediği tek şey SU!

Beninki hiç su içmiyor. İstemiyor. Biboronu ağzına alıyor su olduğunu anlayınca tükürüyor...

zinedila üzülme cnm her çocuk iştahlı olmayabilir anne sütü hepsinden üstünü , onu da veriyosun zaten .. zamanla düzelecektir.. hasta olmasınlar da zayıf olsunlar bişey olmaz..

X