Bebeğim beni yanlız bıraktı :(((((

mrb bir öğle yemeği molasından sonra yine burdayım:) ya arkadaşlar doremi rumuzlu arkadaşa hepimiz daha çok moral vermeye çalışalım şu an en kötü anları yanında olmalıyız hepinizin desteklerini bekliyorum onun adına. unutmayın dertler ve sıkıntılar paylaşıldıkça azalır.

mrb bir öğle yemeği molasından sonra yine burdayım:) ya arkadaşlar doremi rumuzlu arkadaşa hepimiz daha çok moral vermeye çalışalım şu an en kötü anları yanında olmalıyız hepinizin desteklerini bekliyorum onun adına. unutmayın dertler ve sıkıntılar paylaşıldıkça azalır.

allah hepinizden bin kere razı olsun...
iyiki varsınız, iyiki benim destekçimsiniz..........

:Saruboceq:canım ya ben senın hamıs oldugunu bılmıyordum sımdık formda gezerken gordum bende dıyorum kı bu kız nıye gelmıyorkı kanal sohbete canımmm ya sankı kendımden bı parcaya bısey olmus gıbı oldu ıcım canını sıkma bak doktotda demsı dogsa bıle rahatsızılıgı varmsı egerkı dogsaydı sanda yazık onada gunahtı allahın takdırı uzulme yınede yıne hamıle kalırsın uzulme hıc bıseydende korkma tamam canım kendıne ıyı bak moralını yuksek tutmaya calıs kıyamam ya sana optum canım ıcı

acını bizlerin söyleyeceği hiç bişi teselli etmez sen kendi kendinin doktoru olacaksın sığınacağın tek şey Allah...bizler ancak bi an içini ferahlatabiliriz yalnız kalınca içindeki durumu sen anlarsın ve seningibiler anlar...

şimdi seni biraz ferahlatmak istiyorum acı her kişinin yaşadığı derecede büyüktür bende kaybettim hemde dokunduğum ona şarkılar söylediğim,kafasını okşadığımda kaşlarını nasıl kaldırdığını gördüğüm bi bebeğim 4,5 ay camekanlar ardında seyrettiğim umudum du ! sonuç oda uçtu gitti..son kez vedalaştım arkamı dönüp çıktım ve film bitti...şimdi hangi acı daha büyük , elbette senin yaşadıklarında benimkide çok büyük şimdi düşünüyorum da aklımdan gitmeyen siması hareketleri gözleri...keşke gideceğini bilseydim ve yolun başındayken ben onu o beni tanımadan uçup gitseydi..keşkeee...

doremi canım inan az önce okudum ne kadar üzüldüğümü anlatamam oysa dün nasıl umutluydum.üzme sakın krndini lütfen unutmamalıyız ki herşeyde bi hayır vardır.kendine ii bak canım,Allaha emanet ol

acını bizlerin söyleyeceği hiç bişi teselli etmez sen kendi kendinin doktoru olacaksın sığınacağın tek şey Allah...bizler ancak bi an içini ferahlatabiliriz yalnız kalınca içindeki durumu sen anlarsın ve seningibiler anlar...

şimdi seni biraz ferahlatmak istiyorum acı her kişinin yaşadığı derecede büyüktür bende kaybettim hemde dokunduğum ona şarkılar söylediğim,kafasını okşadığımda kaşlarını nasıl kaldırdığını gördüğüm bi bebeğim 4,5 ay camekanlar ardında seyrettiğim umudum du ! sonuç oda uçtu gitti..son kez vedalaştım arkamı dönüp çıktım ve film bitti...şimdi hangi acı daha büyük , elbette senin yaşadıklarında benimkide çok büyük şimdi düşünüyorum da aklımdan gitmeyen siması hareketleri gözleri...keşke gideceğini bilseydim ve yolun başındayken ben onu o beni tanımadan uçup gitseydi..keşkeee...

nasıl üzüldüm canım anlatamam. başın sağ olsun...
gözümün önüne getirdim de yaşadıklarını, çok zor günler olmalı canım. ama bitti geçti bak, allah sağlılı sıhatli bebekler nasip etsin bizlere.. yaşamak gerkeiyormuş ve yaşadık. allah daha büyük üzüntülerden korusun bizi inşallah...

doremicim cnm cok uzuldum inanki herseyin hayirlisi olsun demekki saglikli degilmis en kisa zamanda tekrar hamile kalirsin isallah dualarim seninle bitanem

başın sağolsun. 3 hafta önce 3. kez bebeğimi kaybettim. çok acı bir durum ama zaman herşeyin ilacı. demesi kolay ama sakın ağlama diycem. ben ağlayarak 3 bebeğimide geri getiremedim, sadece kendime zarar verdim. Rabbim bir daha yaşatmasın.

canım cok geçmiş olsun sen.allahın taktiri canım elimizden hiç birşey gelmez.ben 22.haftamda kaybettim bebeğimi .öğrencilerinle ilgini yazını okuyunca bende yaz tatiline cıkarken 3 aylık hamileydim tatil dönüşü 5 ay bitecekti.zaten ne olduysa tatilin son günleri oldu.neyse rapor aldım okula biraz geç başladım beni gören öğrencilerim öğretmenim karnınız küçük bebeğiniz doğdumu diye sordular çocukluk heyecanlarıyla.evet doğdu ama !!!!diyebildim sadece .canım üzme kendini diyemem biliyorum elinde değil . ama insallah bir gün sağlıkla alırız bebeklerimizi kucağımıza

doremicim cnm cok uzuldum inanki herseyin hayirlisi olsun demekki saglikli degilmis en kisa zamanda tekrar hamile kalirsin isallah dualarim seninle bitanem

çok teşekkür ederm canım. verdiğin destek çok güzeldi...
herşey için saol. herşeyin hayırlısı..

canım cok geçmiş olsun sen.allahın taktiri canım elimizden hiç birşey gelmez.ben 22.haftamda kaybettim bebeğimi .öğrencilerinle ilgini yazını okuyunca bende yaz tatiline cıkarken 3 aylık hamileydim tatil dönüşü 5 ay bitecekti.zaten ne olduysa tatilin son günleri oldu.neyse rapor aldım okula biraz geç başladım beni gören öğrencilerim öğretmenim karnınız küçük bebeğiniz doğdumu diye sordular çocukluk heyecanlarıyla.evet doğdu ama !!!!diyebildim sadece .canım üzme kendini diyemem biliyorum elinde değil . ama insallah bir gün sağlıkla alırız bebeklerimizi kucağımıza

çok üzüldüm canım... çok kötü oluyor insan sorunca, hele ki karşında ki bir çocuksa, cvp vermesi daha güç oluyor. neyseki ben 1 sene ara verdim işe, fazla karşılaşmıycam bu durumla inş. çünkü küçük çocuklara bunu anlatmak zor olur..
bayramda da ablamlara gidicez eşimle, çünkü her akraba ziyaretinde tazelenicekti acım,, tabiki insan zamanla alışacak ama aklına gelmesi bile yaralıycak içimi..
allah sana da yaşatmasın bir daha kötügünler inş.
kucağımızı bir daha boş bırakmasın rabbim.......

Çok geçmiş olsun inş bir daha böyle bir acı yaşamazsın...
Bende hamleyedim ama düşükle sonuçlandı salı günü tamamen gitti bebeğim akşam parçalar gelemeye başladı bende gördüm usg de dok bana sağlıksız bir gebeleik dedi gösterdi kese bir garipti eğri büğrü olmuştu bebek de vardı ama dok gelişmemiş dedi düşük dedi bu banasenağlama çok acı çektim ağrım çok oldu bence kürtaj diyorsa dok ihmal etme gitmelisin. Herşeyin hayırlısı olsun hepimiz için allah birdaha böyle acılar yaşatmasın beterinden saklasın:Saruboceq::Saruboceq:

Çok geçmiş olsun inş bir daha böyle bir acı yaşamazsın...
Bende hamleyedim ama düşükle sonuçlandı salı günü tamamen gitti bebeğim akşam parçalar gelemeye başladı bende gördüm usg de dok bana sağlıksız bir gebeleik dedi gösterdi kese bir garipti eğri büğrü olmuştu bebek de vardı ama dok gelişmemiş dedi düşük dedi bu banasenağlama çok acı çektim ağrım çok oldu bence kürtaj diyorsa dok ihmal etme gitmelisin. Herşeyin hayırlısı olsun hepimiz için allah birdaha böyle acılar yaşatmasın beterinden saklasın:Saruboceq::Saruboceq:

çok üzüldüm canım. geçmiş olsun. senin acında tazeymiş.. allah başka acılar yaşatmasın sana..
doktoru aramış arkadaşım sabah, bir zararı olurmu diye, hiç birşey olmaz merak etmesin, düşük olmadan alıcaz zaten demiş. demek bildiği birşey var adamın. hemen düşecek olsaydı bilirmi değilmi?
bilmiyorum bakalım hayırlısı..
şuan doktorum yok burda. şehir dışında. mecbur beklemek zorundayım. başkasına da güvenemem..

doremi gecmis olsun bende yazini takip ediyordum yeni katildim buraya.Allah sabir versin ve insallah saglicakla bebegini kucakirsin.ama böylesi hayirmis diyip sükretmek lazim tabi hepimiz sonucta insaniz zor bu sekilde cabucak unutmak.ama böyle haberleri duydukca sizleri birebir tanimiyorum ama en azindan o günkü duamdan eksik etmiyorum.Rabbim senin icin hayirli evlatlar nasip etsn.

doremi gecmis olsun bende yazini takip ediyordum yeni katildim buraya.Allah sabir versin ve insallah saglicakla bebegini kucakirsin.ama böylesi hayirmis diyip sükretmek lazim tabi hepimiz sonucta insaniz zor bu sekilde cabucak unutmak.ama böyle haberleri duydukca sizleri birebir tanimiyorum ama en azindan o günkü duamdan eksik etmiyorum.Rabbim senin icin hayirli evlatlar nasip etsn.

duamdan eksik etmiyorum dedin yaaa...... bu anda bittim... yüreğine sağlık canım...
allah razı olsun senden ve herkesten...

canım benim seni çok iyi anlıyorum bende geçtiğimiz martta 8 haftalık bebeğimi kaybettim.içinin nasıl yandığını anlayabiliyorum o dönemde kimseyi yanımda istemedim yalnız kalmak istemiştim ve günlerce ağladım .ama üzülme birini veren allah ikinciyide verir ve ben şuan 4 haftalık hamileyim ve yine düşük olacak diye çokk korkuyorum .geçmiş olsun canım .yine güzel haberlerini duyarız inşallah

canım benim seni çok iyi anlıyorum bende geçtiğimiz martta 8 haftalık bebeğimi kaybettim.içinin nasıl yandığını anlayabiliyorum o dönemde kimseyi yanımda istemedim yalnız kalmak istemiştim ve günlerce ağladım .ama üzülme birini veren allah ikinciyide verir ve ben şuan 4 haftalık hamileyim ve yine düşük olacak diye çokk korkuyorum .geçmiş olsun canım .yine güzel haberlerini duyarız inşallah

tekrar hemile olduğunu duymak çok sevindirici, inanırmısın sabahtan beni ilk defa yüzümde gülümseme oluştu.. allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..
hepimizin hayatında oluyo böyle tatsız anlar ama önemli olan çabuk atlatabilmek, bunu da sizlerin sayesinde atlatıcama inanıyorum..
ne zaman sonra hamile kaldın canım..?
bu arada çok iyi anlıyorum seni ama şimdiki gebeliğinle ilgili hiç kötü birşey getirme aklına, allah korusun, allah sana ve eşine bağışlasın yavrunuzu... ne mutlu içinde şimdi, seninlee...

Çok üzüldüm. Umarım böyle bir şeyi tekrar yaşamazsınız ve sağlıklı, hayırlı evlatlarınızı en kısa zamanda kucağınıza alırsınız. Kesinlikle karamsarlığa kapılmayın siz sağlıklı oldukça nice sağlıklı çocuklarınız olur. sevgiler

canım ne hamileyim nede evli...
ve biliyorum ateş düştüğü yeri yakar...
Ama şunu söylemek istedim buda yüce rabbimin sınavı. isyan etme.
demek yiyecek ekmeği içecek suyu yokmuş hayattan. cennetin baş köşesinde yerini aldı şimdi. annesini bekliyor...
yeterki güçlü olun ve yeterki aile olarak birbirinize tutunun. önemli olan bu...
kötü günlerin hepsi geçer.
eminim nur topu gibi başka bebeğin olacak....
geçmiş olsun...

X