Bebeğim başörtümü asılıyor

Mavipatikk

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2018
387
225
29
Merhabalar 1.5 yaşında bebeğim var daha önce tesettürlü değildim şimdi kapanmak istiyorum doğum kilolarimi anca verdim alışveriş yaptım derken bu yaşına gelesiye kadar kaldık şimdi de önce bebeğimi evde beni kapalı görmesine alıştırayım diyorum başlarda yemeni yazma bağladım sonra şal falan ama genelde taktırmıyo beni öyle görmeye alışık olmadığından başörtümü asılıyo çekiyo ağlıyo baya. Henüz kapanmadım çünkü dışarda başıma gelecekleri biliyorum dağıtacak başörtümü. Nasıl alıştırabilirim tecrübelilerden yardım bekliyorum.

Merhabalar 1.5 yaşında bebeğim var daha önce tesettürlü değildim şimdi kapanmak istiyorum doğum kilolarimi anca verdim alışveriş yaptım derken bu yaşına gelesiye kadar kaldık şimdi de önce bebeğimi evde beni kapalı görmesine alıştırayım diyorum başlarda yemeni yazma bağladım sonra şal falan ama genelde taktırmıyo beni öyle görmeye alışık olmadığından başörtümü asılıyo çekiyo ağlıyo baya. Henüz kapanmadım çünkü dışarda başıma gelecekleri biliyorum dağıtacak başörtümü. Nasıl alıştırabilirim tecrübelilerden yardım bekliyorum.
Zamanla alisacaktir annesi. Ayrıca oyun yapıyor ve acamayinca kızıyordur😊 Dışarıda iğneyle tutturacaginiz için bozamaz merak etmeyin.

Zamanla alisacaktir annesi. Ayrıca oyun yapıyor ve acamayinca kızıyordur😊 Dışarıda iğneyle tutturacaginiz için bozamaz merak etmeyin.
Evde hep takıyorum alışsın diye ama henüz yeni başladık diye çok zorlanıyo umarım kolay alışır :) evde normal şal da yaptım dışarda olacak sekilde derli toplu. İğne değil de kıskaç tokalarla tutturdum asıldı çıkardı komple eli ağır sıpanın :)

Bende zamanında ikiz bebisler bakıyordum anneleri acıktı. Beni görünce çıkarmaya çalışıyorlardı. Amac alıştılar sonra ilk degısık geldiği için çıkarman istiyor annesi ama alısır zamanla 😍

Benim de yegenim asılırdı,oyundu onun için. Şimdi oğlum bir buçuk aylık şimdilik sadece tutuyo da bakalım o ne yapacak :)

Ben bastan beri kapalıyım ve bebeğim de bastan beri başörtümü asılır. Bir eliyle boynuma sarılır bir eliyle de başörtümden tutarak gezer tuttugu yerler de kırış kırış oluyo hatta yapacak bir sey yok seviyorlar sac çekmeyi örtü asılmayı:))

Alla alla ne degisik durum. Ben tesetturlu degilim. Banyodan cikinca kafamdaki havluyu cikarmaya calisan bir cocugum hic olmadi. Dikkat mi etmedi yoksa zekasinda sorun mu var acaba bilemedim.
Sizin 5 dakkika kafanizda tuttugunuz havluyla, bir baş ortüsü ayni degildir. Korkmzyin cocugunuzda zeka problemi yok 😏

Alla alla ne degisik durum. Ben tesetturlu degilim. Banyodan cikinca kafamdaki havluyu cikarmaya calisan bir cocugum hic olmadi. Dikkat mi etmedi yoksa zekasinda sorun mu var acaba bilemedim.
Mesajı okudum kullanıcıya baktım. Şok geçirdim tekrar okudum sonra anladım. Bebeğinizde zeka sorunu falan yoktur bazı bebekler umarsız oluyor o kadar :)

Bence bebeğin değil sizin zekanız da sorun var.bu ne hadsizlik

X