Bebeğim 7 haftalıkmış bu hesap nasıl oluyor ki??

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
Arkadaşlar benim son adet dönemimin ilk günü 9 ekimdi... hesaplayıcılara yazdığımda 7hafta 1 günlük hamile olduğum çıkıyo bu durumda ben adetim biter bitmez hamile kalmış görünüyorum bu mümkün mü sizce? yani bu hesabın mantığı ne ben hesapladığımda adetim bittikten 5gün sonradn falan başlıyorum doğrusu bu değil mi kafam karıştı.işin açığı dr.um da hesaplayıcılar gibi hesaplamıştı....o zaman da garip gelmişti bana..bi açıklık getirebilir misiniz lütfen??

bir de benim hiç bulantım falan olmuyo? bebeğe bişe olmamıştır dimi? en son gecen hafta gitmiştim kontrole..olsa ben anlar mıyım bu hafya yeniden gidicez çok mrk içindeyim...

• Konu Sahibi EU1

canım günaydın 7 haftalık hamile olman normal çünkü sen ne zaman hamile kalırsan kal son adet günüden itibaren sayıyorlar gününü bende 6 haftalık tüp bebek hamilesiyim benimde hiç bir belirtim yok henüz sadece karnımın içi acıyor biraz birde göğüslerim acıyor yani bunun haricinde bir değişikliğim bende çok pimpiriklendiğim için doktorumu aradım bebek çok küçük olduğu için bişey hissetmem çok normalmış bence endişelenicek bişiy yok açıkcası bazen bu duyguya bende kapılıyorum ama sanırım şuan için normal bende pazartesi kalp atışlarını dinlemeye gidicem meraklanma Allahın izniyle sendede bendede bişiy çıkmayacak :CüvCüv::CüvCüv:

• Konu Sahibi EU1
evet arkadaşın dediği gibi son adetinin ilk günü sayılıyor canım..
o şekilde hesaplanıyor.

• Konu Sahibi EU1
Kıslar konuyla ilgili hiç bilgim yok...
Size allah saglıcakla kucagınıza almak nasip etsin
demek için geldim..
Sevincinizi paylaşıyorum
İsteyimde olmayanlarada versin rabbim inşallah

• Konu Sahibi EU1
son adet tarihinin ilk günüğnü 1.gün sayıyolar cnm.Allah tamamına erdirsin benim hiç bulantım olmamıştı inşöyle olur seninkide.druma soruyodum nedne bulantım yok diye kızıyodu bana :)))daha ne istiyosun diye

• Konu Sahibi EU1
Hımm..Teşekkür ederim sevtap yani bu tıp ilmine akıl sır ermiyo : )) bi bildikleri vardır elbet..ya peki midemin bulanmaması normal mi ki arkadaşlardan bu konuyla ilgili bişiler yazanlar olmuş genelde olumlu şeyler..

kalp atışlarını bu hafta dinlicez biz de..evde steteskopla dinlemeye çalıştım sol kasığımın ordan derinden bişiler duyuorum ama o benim kalp atışım da olabilir : ))) allahım neden bu kadar sabırsız oluyoruz ki?

• Konu Sahibi EU1

Haklısın arkadaşım ne cok pimpirikleniyoruz : )) işte çok isteyip de olunca insan herşeyi düşünüyo..umarım allah herkese sağlıklı sıhatli, eli ayağı düzgün evlatlar verir..
klava:

• Konu Sahibi EU1

rica ederim canım mide bulanmaması normalmiş çünkü bebek çok küçük olduğu için çok etkilemiyormuş bünyeyi benim eşimde steteskopla dinlemeye çalıştı ama duyulmuyo kız daha benim son 2 gün pazartesi dinlicez inşallah sağ sağlım atlatıcaz bunuda endişelenme bence :CüvCüv:

• Konu Sahibi EU1
Ehehe steteskopla dk başı bakıyorum bişiler duyuorum ama o mu diil mi bilemiyorum ki :) ben nasıl dayanıcam haftaiçi gidicez..belki hemen salı falan giderim ben de..

canım mide bulantın 2 haftaya başlar.ama her hamilede de olmaz..miden bulanmaz ise de panik yapma..
kalp atışını bu aralar dinleyebilirsin sanıyorum başlamıştır..

Ay ne mucuzevi bişey yaa..içimizde bi canlı var ben hala şoktayım..: )) sanırım kalp atışlarını duyduğum anda tam olarak idrak edebilicem.Allahım herkese nasip etsin..

canım mide bulantın 2 haftaya başlar.ama her hamilede de olmaz..miden bulanmaz ise de panik yapma..
kalp atışını bu aralar dinleyebilirsin sanıyorum başlamıştır..

valla bende steteskopla evde bakıyorum ama hiç duymuyorum yada dinlemesini bilmiyorum :1hug:

Ay ne mucuzevi bişey yaa..içimizde bi canlı var ben hala şoktayım..: )) sanırım kalp atışlarını duyduğum anda tam olarak idrak edebilicem.Allahım herkese nasip etsin..

kim şokta değil ki ben tam 10 yıl sonra hamile kaldım oda tüp bebekde 2. denemedehihoyyyt hala inanamıyorum böyle bişiye sanırım bende kalp atışlarını ilk duyduğumda durumun gerçekten ciddiyetinin farkınam varıcam:teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…