Bebegi Tekmelemeye Baslayan Onu Hisseden Varmi ??

bebeklerinizin iyi olduğuna sevindim...
gerçekten çok kötü bir duygu bebeğin hareket etmemesi...allah bir daha yaşatmasın

bende hıssedıyorum artık .. telaşlanmiştım ama gereksızmiş..Allah ım ne güzel bı duygu .......

Kizlar benim prensesim 2 gundur cok sakindi yani nerdeyse hamile oldugumu unutuyordum ama telas yapmadim daha oncede boyle olmustu cunku.Ve dun bir basladi nasil tekmeliyo gormeyin benim kizimin ortasi yok ya cok tembel ya cok hareketli oluyo.Bugun babasi karnima bakti ciplakti karnim ve ellemesine gerek kalmadan kizimin hareketlerini gordu.Cok super birsey ya hala daha da kipir kipir anasina cekmis kizim :)))

benim bebeğim öyle bi tekmeliyor ki aman aman diyim
oğlum oluyo nisanda şu anda 23.haftadayım

Selam kızlar,
benim oğluşumda çok hareketli maşallah:) Annesine sürekli vuruyor,dönüyor:nazar: Bazen hareket etmediğinde çok telaşlanıyorum ama sonra hemen oynamaya başlıyor.Annelik ne kadar değişik bir duyguymuş,her an aklım bebeğimde...

oğlum gece 2 de resmen kuduruyor içim bi tuhaf oluyor valla annesi kurban o na yaramaz oğlum benim....

benim oğlumda çok güzel hareket ediyor 23.haftadayız allah herkese tattırsın inşiallah bazen hiç beklemediğim bir anda hızlı bi tekme geliyo karnımı açıp bakınca tekmeyi görebiliyorum sizde deneyin çok zevkli canım oğlum babanla seni sağlıklı olarak kucağımıza almayı bekliyoruz hayırlısıyla inşallah

kızlar hepinize merhaba,ben henuz 19 haftalık hamıleyım çok fazla hissetmiyorum bebegımın hareketlerını, ANTALYA da oturan arkadaslar hangı doktoru önerirsiniz?

25 haftadyım gece yatarken epey hıssedıyorummm....arada guzel okşuyor annesını

Artik benimki tekmelemeyi gecti cirit atiyo icimde :))

Dün gece ayıptır söylemesi tatlı yedim -diyorlardı da inanmıyordum-ve inanılmaz bir faaliyet başladı.Hiç durmadı ya ,sanki hem el hem ayak çalışıyordu:)

Dün gece ayıptır söylemesi tatlı yedim -diyorlardı da inanmıyordum-ve inanılmaz bir faaliyet başladı.Hiç durmadı ya ,sanki hem el hem ayak çalışıyordu:)

tatlıya karsı ozel ılgılerı var hele cıkolata yıyınce degmeyın keyıflerıne

Kızlar,benim oğluşumda inanılmaz hareketli..sürekli dönüp duruyor,arada ittiriyor,vuruyor..çok hoşuma gidiyor:)29+0 ız biz bugün..:nazar:

slm kızlar benim ballı kızımda bir hareketli ki sormayın kontrolde doktora dedimki bu çok hareketli zayıflamasın dedim bastı kahkahayı gerçi ben ciddi sormuştum ama neyse yanlız babası ne zaman konuşsa elini karnıma götürse tık yok kıpırdamıyo galiba babasını sevmiyoooo...

slm kızlar benim ballı kızımda bir hareketli ki sormayın kontrolde doktora dedimki bu çok hareketli zayıflamasın dedim bastı kahkahayı gerçi ben ciddi sormuştum ama neyse yanlız babası ne zaman konuşsa elini karnıma götürse tık yok kıpırdamıyo galiba babasını sevmiyoooo...

benım oglusumda hareketlı babasına gel gel bak yıne tekme attı deyınce o dokununca veye bakınca kımıldamıyor

bu arada kızının dogum ne zaman

Benim kızımında maşallahı var özellikle geceleri ne zaman kalkarsam fingir fingir durmuyor. Yemeklerden sonrada hareketleri artıyor sanki içimden birşeyler boşalıyor tarif etmek zor lüppppp diye annesi yer biricik gül kokulu kızını. Yanlız aynı sorun bizdede var eşim kızıyor hep göbek açık ben napıyor diye bakıyorum babası ne zaman elini karnıma koyduğunda ısısınımı hissediyor ney hemen duruluyor 6 ayımız bitti daha 3-4 kez hissedebildi.

Kizim cimcimem bu siralar annesine hic rahat vermiyo karnimin icinde fildir fildir mubarek.Artik uyku denen birsey kalmadi.Hem tuvalet ihtiyaci hemde kizim ikisi sayesinde uyku yok bana :)

Kizlar ya dun gece resmen kizim yuzunden sabah kadar uyuyamadim.Cok fena tekmeledi gece yani normal tekme degildi sanki karnimn icini tirmikliyor yani aciyordu ya.Ne yapicam bilmiyorum tekmeleri artik resmen canimi yakiyo.Az kaldi of offf

X