Bebegi Tekmelemeye Baslayan Onu Hisseden Varmi ??

kızlar bende iki gündür bebeğimin hareketlerini fazla hissetmiyorum.özellikle akşam oldukca çok hareketleniyordu.anniş adayı doktora gittinmi veya başka birşey yaptınmı.

emine canim endiselenme bebek kismi bu belli olmuyo bir gunleri bir gune uymuyo.3 gun oncesine kadar korkuyordum hareketleri azaldi ne oldu acaba diye ama simdi yerinde durmuyo.Normalmis boyle olmasi ilerde istikrarli bir sekilde tekmelermis.Sikma canini canim

sağol arkadaşım inşallah öyledir.iki gündür çok bunaldım.eşime ve çocuğuma devamlı bağırıyorum.
bu arada annem beyin ameliyatı oldu.bunun için günlerim stresli geçiyor.inşallah herşey düzelecek...

canim cok gecmis olsun.Allah sifalar versin.Sen kendini siktikca stres yaptikca cocukta geriliyo demek o yuzden hareket etmiyordur fazla.Moralini yuksek tut hem cocuklarin hem esin hemde annen icin canim.

sağol arkadaşım.bugun gittim annemin yanına onu daha iyi gördüm...
hareketlerini hissediyorum ama tekme atışını hissetmiyorum.böyle devam ederse doktora gitmeyi düşünüyorum

Kizlar Günaydin
Ben De 3 Gündür Kizimin Tekmelerini Doğru Düzgün Hissetmiyorum önceden çok Net Hissederdim
Gece Yatinca Kipirtilarini Hissediyorum Ama öyle şiddetli Tekme Falan Hissetmiyorum Yaa Moralim çok Bozuk
Doktora Gitmeli Miyim Sizce

ISIK korkma canim bu aylarda bebek tutarsiz olurmus yani hep ayni sekilde tekmelemezmis.Yani birgun cok hareketli ikinci gun hic tepki vermemesi normalmis korkmamak gerekirmis.Kaldiki tekme atmasa bile oynuyo yani hissediyorsun buda iyi oldugunu gosterir.Sen ona bakma canim bebbislerimiz keyfine gore hareket ediyo annelerini dusundukleri yokki :)))

Anniş Işallah Dediğin Gibidir Canim Yaa çok Moralim Bozuk Valla
O Kadar Da Konuşuyorum Kizimla Tekmelesin Diye Ama Yok Dün Gece Oturup Ağladim Valla Niye Tekmelemiyo Diye :KK43:
Yarin Doktora Gidicem Kizlar Bizim Için Dua Edin Olur Mu

Bana guven isikcim burdaki yazilarima bakarsan anlarsin.Bir yazmisim kizim tekmeliyo durmuyo yerinde bir yazmisimki kizlar bebegim tekmelemiyo sorun var korkuyorum.Yani canim cok normal benim kizda oyle 3 gun oynar icimde artik raaht vermez birgun de gelir sanki 3 aylik gibi sadece pitpit vurur bende kafayi yerim birseymi oldu diye.Korkma senin kiz nazli demek.Valla ben yattigimda cok vuruyo sen birgun boyunca uzan boyle devamli yurume bak o zaman nasil tekmeliyo biz gezdikce onlara salincak gibi geliyo uyuyup duruyorlar.Birde cikolota ye bolbol bak nasil cosuyo senin kiz :KK70:

Kızlar aynı sorunu bende yaşıyorum ne kadar birşey olmamışdır diye düşünsem bile ama kızımı hissetmediğimde moralim çok bozuluyor. dün akşamda ben oturdum ağladım eşime sabahtan beri hissetmiyorum birşey mi oldu diye kızıma yalvarıyorum annecim ne olur azcık kıpırda diye tıkı çıkmadı çukulata yedim üzerinede yarım litre su falan içtim aradan 1 saat geçti biricik yavrum kıpırdadıda rahat bir oh çektim sizleri çok iyi anlıyorum insanın aklı hep karnındaki o küçük mücizede. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.

arkadaşlar sizin yaşadıklarınızı bende yaşadım.merak etmeyin herşey yoluna girer.moralinizi yüksek tutun...
ben bebeğimin dün akşam tekmelerini hissettim .bugünde haraketli...
anniş bu arada çok teşekkürler bana büyük moral verdin.

arkadaşlar sizin yaşadıklarınızı bende yaşadım.merak etmeyin herşey yoluna girer.moralinizi yüksek tutun...
ben bebeğimin dün akşam tekmelerini hissettim .bugünde haraketli...
anniş bu arada çok teşekkürler bana büyük moral verdin.

Ne demek gulum biz burda birbirimize destek olmak icin variz.Sen annen ve bebegin siz iyi olun ben her zaman hepinizin yanindayim canlarim...

kızlar benim bebişim de oğluşumda maşallah nasıl hareketli durdurğu zaman dediğiniz gibi insan şüpheleniyor acaba birşeymi oldu diye

Kizlar Biz şimdi Doktordan Geldik Boşuna üzülmüşüm Kizim çok Iyiymiş Allahima şükürler Olsun:nazar::nazar::nazar:

Ben demistim ISIKcim iste pimpirikli anneleriz hepimiz zorla stres yapiyoruz :))) bu arada cok sevindim kizinin iyi olmasina

Ben demistim ISIKcim iste pimpirikli anneleriz hepimiz zorla stres yapiyoruz :))) bu arada cok sevindim kizinin iyi olmasina

TEŞEKKÜR EDERİM CANIM BENİM VALLA EN ÇOK SEN DESTEK OLDUN BANA
HEPİMİZ SAĞLIKLA BEBİŞLERİMİZİ KUCAKLARIMIZA ALIRIZ İŞALLAHHH

TEŞEKKÜR EDERİM CANIM BENİM VALLA EN ÇOK SEN DESTEK OLDUN BANA
HEPİMİZ SAĞLIKLA BEBİŞLERİMİZİ KUCAKLARIMIZA ALIRIZ İŞALLAHHH

Onemli degil canim sen ve kizin iyi olunda geriisi onemki degil ikinizide opuyorum.

Biz De Sizi öpüyoruz Canim
Güzel Kizinla çok Mutlu Olun Işallahhhh

evet kızlar resmen elimi karnıma ne zaman koysam başlıyor kıpırdanmaya bu harika bişey annesini tanıyor canım oğlum yerim ben onuuuuu:emir_bebek:

X