Bebegi Tekmelemeye Baslayan Onu Hisseden Varmi ??

canımmmmmmmmmm çoooook özledim ben seni yaaaa nerelerdesin
kocaman olmuş bebişin annesi maşallahhh
valla benim de çok zor geçti canım yaa 3 hafta rapor alıp yattım evde ama şimdi kızım da ben de iyiyiz çok şükür
gökalpcim arasıra gir olur mu şöyle doya doya konuşalım
damadıma da iyi bak annesi :teytey:

oğlum bugün çok hareketli maşallah sol tarafımda devamlı pıt pıt hareket ediyor meleğim,annesinin canı o...

kızlar yaa ben de daha bişey hissetmiyorum kız olduğu için mi acaba erkekler daha mı hareketli oluyodur ne dersiniz

kızlar yaa ben de daha bişey hissetmiyorum kız olduğu için mi acaba erkekler daha mı hareketli oluyodur ne dersiniz
ışıkcım ve diğer arkadaşlarım

benim bebeğim 21 haftalık henüz daha yeni yeni hisseidyorum.bunu hissetmek zormuş zaten.ikinci kez anne adayı olanlar erken hissediyorlarmış ama bizler gibi ilk anne olanlar ancak yeni yeni anlarlarmış.endişelenmeyin olurlu.
ışık gelinime iyi bak :1hug:

kızlar ben hala hissetmiyorum bebişimin hareketlerini bi sorun yoktur di mi

Valla su 3 gundur karnimin en alt kisminda yani rahmimde asiri hareketlenme bar yani tekme degil ama kanat cirpmasi gibi oncedende vardi ama bu hafta cok sIk olmaya basladi.Sanirim yakinda hissederim askimin tekmelerini :))

benimkinin hareketlerini algılamaya başladım,gece yatacağım zamanlarda daha çok hareketleniyor çok hafif pıt pıt vuruş hissediyorum:)))

kızlar salı günü doktor randevumuz var
çok heyecanlıyım işallahhhh bebişimi görücem

ben 2 haftadır minik kuzumu hissediyorum,mütiş bir duygu,tarifi imkansız

oğlum kıpır kıpır maşallah daha çok sol tarafımda atıyor pıt pıt hatta göbeğimi açtığımda gözle görülebiliyor minik oğlum benimmm.

kızlar benım bebiimde artık kendını hısettırmeye basladı pıt pıt atıyo karnımda hısettıkce daha mutlu oluyorum artık

bebişlerimizin haftaları aynı gün irem,
cinsiyetiniz belli oldu mu

kızlar bende bir haftadır hissediyorum.
genelde gece yatınca...

Arkadaşlar ben 21. haftamdayım. Bebeğimi hissetmiyorum henüz. Geçen hafta doktorum bugün yarın hissedersin demişti. Endişelenmemeye çalışıyorum. Yarın doktorda kontrolum var. Bebeğimi sağlıklı görürsem rahatlıyacağım.

Kızlar bende bebeğimi net olarak hissetmiyorum bazen birşeyler batıyor gibi oluyor karınca yürür gibi bebeğimmi diye tam emin olamıyorum

benim kızım da arasıra tekme atıyo bi de kıpırtılar hissediyorum
inanılmaz güzel bi duygu allahım isteyen herkese nasip etsin işallahhh

Kızlar bende bebeğimi net olarak hissetmiyorum bazen birşeyler batıyor gibi oluyor karınca yürür gibi bebeğimmi diye tam emin olamıyorum

yakamozcum o batma hissi bende de oluyo zaman zaman sanırım bebişimiz o hissettiklerimiz :))

Merhaba kızlar,
son bir haftadır ben de artık net kıpırtılar hissediyorum.Bir de karnım iyice sertleşti,bugün kolllarımı arkaya doğru uzattım.karnımda böyle oval gibi bir şekil çıktı:)bilmem anlatabildim mi..çok heyecanlı,güzel duygular..

kızlar bende daha hissedemiyorum bazen gerilme oluyo ama pek anlayamıyorum bağırsak hareketleride olabilir tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…