BBL İÇİN ACİL YARDIM LÜTFEN

asmancenk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2024
2
0
30
Merhaba arkadaşlar ben 03.09.2024 tarihinde ( 7gün önce )santeplus Zeytinburnu Hastanesi'nde Dr. Harun Özkan'a ameliyat oldum ama bbl işlemim beni mutlu etmedi hatta çok tedirgin ve mutsuzumvücudumdan 2,5 kilo yağ alındı ve sağ kalçama 350cc sol kalçama 350 cc yağ enjekte edilmiş.ama benim popomun bir şekli yok ve yer yer şişlik yer yer çukurluklar var sırtımdan belimden kalçama doğru bir hat yok üstüne popom rezalet duruyor düzgün bilgi alamoyorum hstaneden gelecekte böyle olacak şöyle olacak vs gibi resim yüklüyorum lütfen bilen daha önce tecrübeli arkadaşlar yorum yapabilir mi yardımcı olur musunuz ne olur yoksa kafayı yiyeceğim
Not: masaj önerdiler titreşiml masaj aleti alsam iş görür mü acaba

Eklentiler

• IMG_20240910_195320.jpg
    58,3 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_20240910_195251.jpg
    68,1 KB · Görüntüleme: 44
Merhaba bende bbl olmak için aylardır araştıema yapıyorum sonraki fotolarda böle çukurlar gçrmedim hiç doktorunuz ne diyor. Birde sanırım yan basenlere eklememiş ondan yuvarlak durmuyor siz ne istediğinizi sölemişmiydniz

Bence korseyle ödemler indikten sonra filan daha iyi olur. Çok stres yapmayın

Naptınız daha iyimisiniz

350 cc olduğuna emin misiniz? 1350 olabilir mi?

350 çok çok çok az çünkü. bende az yağ vardı 1500e yakın anca koydular ve doktor daha çok koymak isterdim demişti, iyiki de koymamış,gayet büyük oldu çünkü bana göre. bende çukur yoktu. kare görüntü vardı,zamanla yuvarlaklaştı,düzeldi. her hafta görüntü değişiyordu. ödemler geçtikçe değişiyor. şimdi nasıl görüntü,2 haftada baya değişiyor.

Merhaba bende düşünüyorum hangi doktora ve ne kadar ödediniz acaba özelden yazabilir misiniz birde sadece bbl mi oldu ben lipo istiyorum üst bölgeye kol sırt bel göbek ve onlarla bbl istiyorum karın germede istiyorum mecburen iki sezeryandan sonra göbeğim gitmiyor ama başka bir ameliyat gerekiyor memnun musunuz acaba çok istiyorum ama doktora karar vermek çok zor ve korkuyorum

350 cc çok az emin misiniz 350 cc olduğuna biraz zaman verin ama mutlaka spor yapın yürüyüş bisiklet falan eğer yine memnun kalmazsanız söyleyin doktorunuza düzeltsin o kadar acı çekiyorsunuz okadar para alıyorlar bir zahmet yapsınlar istediğimiz gibi hata kabul edemediğim için mükemmel yapmaları gerektiği için doktor da karar veremiyorum ben mesela hala çünkü zaten bunun için ameliyat oluyoruz muhteşem bir değişim için sizin yan taraflara hiç koymamış gibi bunu söylediniz mi doktorunuza acaba

Birde boy ve kilonuz nedir acaba benim biraz vermem gerekiyor galiba lipo olacağı için ama bbl de istediğim için de vermek istemedim benim bölgesel olarak üst taraf daha yağlı olduğu için üst lipo çok istiyorum

Birde boy ve kilonuz nedir acaba benim biraz vermem gerekiyor galiba lipo olacağı için ama bbl de istediğim için de vermek istemedim benim bölgesel olarak üst taraf daha yağlı olduğu için üst lipo çok istiyorum
Ben doktorumu kimseye önermem,kombin bir sürü şey yaptırdım, tek memnun olduğum bbl ama yine de önermem.
Şubat'ta yaptırdım ama ben fiyatı da komple aldım çok işlem olduğu için, o zamanlar bbl 40-50 civarıydı.
bbl de zaten bele yana lipo yapılıyor. muhtemelen kol ve sırt ekstraya girer, karın germe yaptırıcaksanız bbl ile aynı anda olmaz bence . birinde eğik yürüyeceksiniz birkaç hafta,diğerinde popo yastığına oturucaksınız,sırt üstü dümdüz yatamazsınız zaten.
karın germe doktorlarının yaptığı işlere bakarken yan bel oyuntularını,kavislerini güzel ve eşit yapmışlar mı, karın germe çizgisi düz ince bir hat mı,göbek deliğini güzel yapmış mı gibi detaylara dikkat edebilirsiniz. ben germeyi 2017'de yaptırdım, şimdi göbeğimde şişlik var, başka doktor karın germede kaslarınız düzgün dikilmediği için tekrar kaslar açılmış, bu şişlik o yüzden dedi. o yüzden iyi dr çok önemli.
boy kiloya gelince, 1.69 , ben germe yaptırdıgımda kiloları diyet-sporla vermiştim, kalan sarkan göbeğim için germe yaptırmıştım. 71 kg idim ameliyata girerken. sporla da sıkılaşmıştım çok.
lipoda da dikkat etmeniz gereken , alacağınız her kilo lipo yapılmayan bölgelere gider. o yüzden komple lipo yapılırsa daha etkili olur. örneğin baseniniz yoktur ama diğer bölgeler lipoluysa bir anda basenlerinize kilo gider. aklınızda olsun.
inşallah istediğiniz gibi olur.
bir de ben meme revizyon için doktor araştırması yapıyorum uzun süredir. upuzun bir liste yaptım. burdaki negatif pozitif yorumları okudum, google yorumları (onda da herkes gerçek degil, onu da ayıkladım), doktorlar sitesi negatif yorumlara izin vermiyor, orayı hiç baz almadım, direkt yabancı sitelerdeki yorumları da okudum o yüzden. eğer istanbuldaysanız size onu da atarım.

Bana da atarmısınız daha önce konuşmuştuk zaten ama doktor seçmesi çok çok zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…