Bazı insanlar çirkin olduğumu söylüyor, kendimi hiç iyi hissetmiyorum nasıl özgüven kazanabilirim?

Sana çirkinsin diyen erkoya baksak g*tüm onun suratından daha guzeldir. Bu erkeklerin gereksiz hadsiz özgüvenleri de onları yetiştiren anaları yüzünden oluyo.aman benğm canım oğlum yakısıklı oğlum diye diye kazık kadar olana kadar seviyolar. Onlar da kendilerini bi bok sanıp tanımadıkları kalbi yüzü tertemiz insanlara bok atıyolar. Ay sinir bastı. Kaç yaşında bu çirkinsin diyen salak?

Gecenin bu saatinde dertlendim. Son birkaç yıl içerisinde bazı erkeklerden “çirkinsin” lafını duydum. Tanımadığım etmediğim insanların umrumda olmaması gerek ama ben zaten küçüklüğümden beri aşırı takıntılı, sürekli kilo alıp veren bulimia hastası biriyim. Ve en son birisi yanaklarımın çok olduğunu, yüzümün çok orantısız olduğunu söyleyip yüzüme yüzüme çirkinsin dedi. Kendimi normalde çirkin biri olarak hiç görmem ama “ben gerçekten çirkin miyim” diye düşündürtmeye başladı artık. Merak edenler olursa profile aşırı makyajlı olmayan bi foto koyabilirim. Çok üzgün hissediyorum. Çok. Lütfen yardımcı olur musunuz? :KK43: Bunu nasıl aşabilirim?
Ovvv aman Allahım, ben çirkinim, sen kötüsün kötü kötü diye bağır yüzlerine. Eminim çok güzel bir kızdındır. Ama biz deyince olmuyor işte. Sen de haklısın, beğenilmek istiyorsun. Seni sen olduğun için seven birini bulmanı dilerim. Beğenmeyenler de Brad Pitt değildir bence.

Gecenin bu saatinde dertlendim. Son birkaç yıl içerisinde bazı erkeklerden “çirkinsin” lafını duydum. Tanımadığım etmediğim insanların umrumda olmaması gerek ama ben zaten küçüklüğümden beri aşırı takıntılı, sürekli kilo alıp veren bulimia hastası biriyim. Ve en son birisi yanaklarımın çok olduğunu, yüzümün çok orantısız olduğunu söyleyip yüzüme yüzüme çirkinsin dedi. Kendimi normalde çirkin biri olarak hiç görmem ama “ben gerçekten çirkin miyim” diye düşündürtmeye başladı artık. Merak edenler olursa profile aşırı makyajlı olmayan bi foto koyabilirim. Çok üzgün hissediyorum. Çok. Lütfen yardımcı olur musunuz? :KK43: Bunu nasıl aşabilirim?

Erkekler yüz güzelliğine yüzde 30, vücuda yüzde 70 önem veriyorlar bence. Çok nadiren erkekler kadınların yüzüne bakıp kaş-göz yapısına, dudaklarının kıvrımına bakıp etkileniyor. Senin karşındaki öküzmüş. Erkekler öyle güzellikten anlayan tipler olsalar dağ ayısı gibi dolanmazlar ortalıkta.

Sana çirkinsin diyen erkoya baksak g*tüm onun suratından daha guzeldir. Bu erkeklerin gereksiz hadsiz özgüvenleri de onları yetiştiren anaları yüzünden oluyo.aman benğm canım oğlum yakısıklı oğlum diye diye kazık kadar olana kadar seviyolar. Onlar da kendilerini bi bok sanıp tanımadıkları kalbi yüzü tertemiz insanlara bok atıyolar. Ay sinir bastı. Kaç yaşında bu çirkinsin diyen salak?
yani fiziksel özellikleriyle dalga gecmek istemiyorum bana yakışmaz ama burnu benim tüm yüzümden daha büyük. 22 yaşında bunu diyen.

Yüzünüze karşı böyle yorum yapabilen kişi narsisttir; aranıza mesafe koymalısınız. Ayrıca kimseye bulumia rahatsızlığım var vs... diye bahsetmeyin. İnsanlara açığınızı belli ederseniz vakti zamanı gelince kırıcı yorumlar yapıyorlar.

bence çok yanlışlardasın neden söyleyeyim Türk erkeği her yonden gayet vasat altı, onlara fikrini sormak veya fikirlerini dinlemek gibi bir hataya asla düşme ... ben doğduğumdan beri bu memleketi erkekler yönetiyor, eee görüyorsun mıçıp batırdılar erkeklerde akıl olsa 80 milyon insanın geleceğini batırmazlardı değil mi? Geç yani toptan, onların laflarıyla hele ki bedenine falan asla eziyet etme ye yemeğini güzelce.

Sana çirkinsin diyen erkoya baksak g*tüm onun suratından daha guzeldir.

%1000
Valla İstanbulda böyle erkek çok, tip yok, eğitim vasat, kafa yok ama burnu Kaf Dağında adam uçuyor egodan ölüyor ... şaka gibi arkadaş , Google Meta benzeri dünya devi şirketlerde çalışan tonla adam tanıyorum bizim kılloların havası onlarda bile yok ne sanıyorlar kendilerini, amma yüksekten uçuyorlar:KK51:

Kedi ulasamadigi cigere mundar demis. Boyle narsist oyunlara gelmeyin. Erkekler ulasmadiklari kadinlarin ozguvenlerini dusurmeye calisabiliyor, boylece daha kolay bir hedef haline geliyorsunuz. O kisiler tarafindan onaylanma ihtiyaciniz olusuyor.
Siz kendinizi daha once cirkin bulmuyormussunuz, vasat tipli bir adamin gorusunu neden dikkate alasiniz?
Bir de cok merak ediyorum, konu nasil oraya geliyor? Biri nasil size detayli yuz analizi yapiyor durup dururken?

Kedi ulasamadigi cigere mundar demis. Boyle narsist oyunlara gelmeyin. Erkekler ulasmadiklari kadinlarin ozguvenlerini dusurmeye calisabiliyor, boylece daha kolay bir hedef haline geliyorsunuz. O kisiler tarafindan onaylanma ihtiyaciniz olusuyor.
Siz kendinizi daha once cirkin bulmuyormussunuz, vasat tipli bir adamin gorusunu neden dikkate alasiniz?
Bir de cok merak ediyorum, konu nasil oraya geliyor? Biri nasil size detayli yuz analizi yapiyor durup dururken?
ya çok tanımadığım biriydi ve flörtleşme falan olmadı hiç yani arkadaş olarak bakıyorum. konuşurken Instagramda karşısına çıkan kadınları yorumluyordu şakasına beni de yorumla bari dedim demez olaydım. ciddiye alacağını bile düşünmemiştim. daha da muhattap olmam zaten.

bence çok yanlışlardasın neden söyleyeyim Türk erkeği her yonden gayet vasat altı, onlara fikrini sormak veya fikirlerini dinlemek gibi bir hataya asla düşme ... ben doğduğumdan beri bu memleketi erkekler yönetiyor, eee görüyorsun mıçıp batırdılar erkeklerde akıl olsa 80 milyon insanın geleceğini batırmazlardı değil mi? Geç yani toptan, onların laflarıyla hele ki bedenine falan asla eziyet etme ye yemeğini güzelce.
%1000
Valla İstanbulda böyle erkek çok, tip yok, eğitim vasat, kafa yok ama burnu Kaf Dağında adam uçuyor egodan ölüyor ... şaka gibi arkadaş , Google Meta benzeri dünya devi şirketlerde çalışan tonla adam tanıyorum bizim kılloların havası onlarda bile yok ne sanıyorlar kendilerini, amma yüksekten uçuyorlar:KK51:
kendisi de yakışıklı biri değil zaten. bana laf etmeden önce gidip burnunu yaptırsın. normalde burnuyla dalga geçmezdim ama öyle bir gömdü ki beni sanki çok güzelim gibi bir iddiam oldu. yok yanaklarım fazlaymış da yok çenem garipmiş de… eskiden kimse bu kadar detaylı yorumlamazdı kimseyi.

Neye göre kime göre çirkinsin ayrıca çirkin kelimesi kadar iğreti bir sözcük yok ... neden insanları bu kadar takıyorsun ki salla gitsin herkes kendince çok güzel ve değerlidir unutma ... o erkekler ilk önce kendi g..tlerine gülsünler hasbam.. ne üzül ne de seni üzmelerine izin verme çünkü hayat bu kadar uzun değil

Erkeklerdeki bu münasebetsizlik nedir? Kendilerini ne sanıyorlar, ayrıca kendileri neymiş ki!! Buraya da fotoğraf koymayın sakın, sizi değerlendirmek hiç birimizin haddi değil! Hayatınız boyunca da kimseye böyle bir hak vermeyin. Şu salak adamlarla uğraşacağınıza kendinizi geliştirin, kendinize değer katın, sizi siz olduğunuz için her halinizle sevecek insan karşınıza çıkacaktır ve eminim çirkin de değilsiniz, erkekler çok terbiyesiz ve maalesef bir kısmı kadınları dünyaca ünlü top model güzelleriyle vb. karşılaştırıyorlar. O kadar güzel olsam seninle işim ne zaten değil mi! Çok dejenere bir toplum olduk maalesef. En çirkin olduğum anda kocam "ne kadar güzelsin" diyor. Gerçek sevgi bu işte. Kiloluyken, yorgunken, saçın başın daginikken, hastayken sizi seven adam gerçekten seviyordur, o adamlar da zaten bırak eşine demeyi başka hiçbir kadına çirkin demezler, bir adapları vardır. Bir kadına "çirkinsin" diyen önce kendi adamlığını/insanlığını sorgulasin önce!! Ay çok sinirlendimmm

kendisi de yakışıklı biri değil zaten. bana laf etmeden önce gidip burnunu yaptırsın. normalde burnuyla dalga geçmezdim ama öyle bir gömdü ki beni sanki çok güzelim gibi bir iddiam oldu. yok yanaklarım fazlaymış da yok çenem garipmiş de… eskiden kimse bu kadar detaylı yorumlamazdı kimseyi.
"Hadsiz, yamuk, sen kimsin de benimle ilgili yorum yapıyorsun" deseydiniz keşke 🤬

Söyleyen kişilerin g.tündeki don kokuyordur eminim yine de takmamanı tavsiye ederim. Tabii ki defalarca maruz kalınca insan ister istemez etkilenir ve kesin çirkinim diye düşünür ama güzellik görecelidir. Herkes aynı görüşe sahip olamaz. Eğer kendinde bir şeyleri değiştirmek istiyorsan şayet bunu kendin için yap. Bir başkaları için değil.

Gerçekten çirkin olsan bile daha iyi inan ki.en güzel evlilikleri onlar yapıyor.çirkin şansı diye boşuna demiyorlar.güzel olsan da hiçbir halta yaramıyor ki.eline hiçbirşey geçmiyor? Kaderinde ne yazılmışsa o.hayatımızı etkileyen birşey olduğunu düşünmüyorum.çirkin olup çok güzel ilişkiler yaşayan yakışıklı erkekler bulan, ünlü olan tonla insan var.hatta güzellerden daha fazla.şu anki çoğu ünlü bırak güzeli çirkin bile.birkaç tane manken var bir onlar güzel.ki mankenliğin de devri kapandı zaten.

X