Bayanlar yumuşatıcı hakkında yardım istiyorum...

pamuksa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2008
166
0
arkadaşlar yumuşatıcı olarak en çok kullanıp memnun kaldıgınız ürünler hangisi acaba ?fikirlerinize ihtiyacım var..

merhaba pamuksa ben çok farklı yumuşatıcılar kullandım. üst kat komşum ne zaman çamaşır yıkasada apartmana ve balkona mis gibi koku yayılıyor. ne kullandığını sordum ve viking yumuşatıcı kullandığını söyledi. beyazını ama. bende denedim viking beyazı çok beğendim. dolabımı açında koku çıkıyor ve kıyafet üzerimde iken terlesem bile yumuşatıcı kokusu geliyor. bence bi dene denerim. fiyatı da uygun 6 ltsini 6 tl ye almıştım. yumuşatması da güzel. vernelden tut yumoşa kadar hepsini denedim.

kesinlikle yumoş exra..
ayrıca sprey şişesine sulandırarak koyuyorum. gardolabıma sıkıyorum.. kokusu bir ay gitmiyor..

kesinlikle yumoş exra..
ayrıca sprey şişesine sulandırarak koyuyorum. gardolabıma sıkıyorum.. kokusu bir ay gitmiyor..

delikafadulden delikafadulden :1shok: :1ninca: İnanamıyorummm !!!!Bunu hiç düşünmemiştimmm gerçekten mükemmel bir fikirr yaaa .Mutlaka denicemm.canım allah razı olsun sağolasınbuyrunnnnnnnnn

bingoda güzel diyolar.ben yumoşun büyük bidonunu aldım eşyalar kuruyunca hemen koku gidiyo sinir oluyorum..

delikafadulden delikafadulden :1shok: :1ninca: İnanamıyorummm !!!!Bunu hiç düşünmemiştimmm gerçekten mükemmel bir fikirr yaaa .Mutlaka denicemm.canım allah razı olsun sağolasınbuyrunnnnnnnnn

canım daha öncede bi konuda yazmıştım asıl bombayı söyliyim:

kışın kalorifer peteklerine sıkıyorum o spreyi.. bütün ev sürekli mis gibi kokuyor.. :1hug:

yumoş extra nın makinanın gözünü tıkadıgını duymuştum ama bi sorun yaşamadınızmı

yok canım hiç öyle bi sorun olmadı. zaten hep denir. deterjan gözünü ayda bir çıkartın yıkayın temizleyin .

bu arada bım'de satılan bulut diye bi yumuşatıcı var. çok ucuz . onun pembeside çok hoş kokuyor. ama yumoş exrayı hiçbireye değişmem...:asigim:

bende yumaş extra kullandım ve dediğin gibi makineyi tıkadı sürekli temizlemek zorunda kaldım ve memnunda kalmadım zaten. bingonun kırmızısını gaza gelerek aldım hatta bugün bititrdim ilk günlerde çok güzel koktu beğenmiştim ama sonradan farkettimki koku falan yok çamaşırlar da çok sertti şimdi tekrar özüme dönücem ve viking beyaz alıcam.

Ben bingonun lavanta rüzgarını kullanıyorum süper bir kokusu ve çamaşırlarda uzun süre kalıyor.

X