Bayanlar yumuşatıcı hakkında yardım istiyorum...

Ben de deterjan olarak Perwol kullanıyorum renkliler için olanı ve narin pamuklu yünlüler için olanı var. Çok güzel kokuyor ayrıca bir yumuşatıcıya gerek bile kalmıyor. Çamaşırlar hem mis gibi kokuyor hem de yeni kalıyor güzel de temizliyor.

ben vernel lavanta kullanıyorum çamaşırları asarken harika kokuyor ama kuruyunca gidiyor kokusu...::sm_confused:

yumoş extra nın pembesi ve viking in beyazı çok güzel... yumoş extranın kokusu daha uzun dayanıyor.. ben de uzun zamandır kullanıyorum ama makine de herhangi tıkanıklık olmadı.. arada bir makinanın gözlerini temizlemek lazım zaten...

bende yumoşun beyazını bide pembesini kullannıyorum çamaşırlar mis gibi kokuyo.Balkona asınca koku çabuk gidiyo özellikle kışın içerde kurutunca kokusu hiç gitmiyo yumuşacık oluyo.Vikingide merak ettim onuda alıyım bi bakıyım nasılmış

Bingo nun kırmızısı çok güzel ben nadir kullanıyorum çünkü yukardada bir arkadaşımız yazmış deterjanlarım Perwol çok güzel kokuyor.

viking sensitive mi, yoksa sevgi bahçesimi kızlar ikiside beyaz hangisinden memnunsunuz
denemeyi düşünüyorumda paylaşırsanız sevinirim :)))

3 yıldır bingo soft kullanıyorum beyaz olandan evim mis gibi kokuyor ve kışlıkları çıkartırken bile mis gibi hala aynı koku oluyor.
arkadaşlarımın hepsi bana geldiğinde yada üzerimdeyken sorarlardı ve çoğu bingo soft beyazı kullanmaya başladı.

yumoş extra kullanıyorum bende pembe olanından kokusu gercektende cok kalıcı.ama benım deterjanım onunda kokusunu bastıryor.deterjan olarak arıel pro-zım kullanıyorum.yumusatıcımı bastırıyor dogrusu...

kesinlikle vikingin beyazını tavsiye ediyorum.salonuma astığım çamaşırların kokusu merdivenlere kadar yayılıyo.denemediğim yumuşatıcı kalmadı.ve kıvamlarındada bozulma oldu diğerlerinin .su gibi yaptılar.

Ben amwayden bir yumuşatıcı almıştım 1 lt şişede epey sulandırılarak kullanılıyor harika kokuyor

Vernel Aroma Therapy serisinin mor şişeli olanı kesinlikle kokusu hiç geçmiyor...Geçen sene yazlıkları yıkayıp kaldırmıştım,bu yaz çıkarttığımda hala kokusu üzerindeydi.Tüm yumuşatıcıları denedim;ama bu kokunun üstüne yok...

merahabalar bu viking yumusaticiyi hangi marketlerde bulabiliriz ist.anadolu yakasinda.ozelden yazarmisiniz.eger magaza adi vermey yasaksa
tesekkurler

X