Batil Mi,gerçek Mi Sizce

DeliMaviMy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2007
33
1
44
Hatırlarsınız belki beni temmuz ayından beri bebiş istiyorum daha yok,henüz hamile değilim bu ay da olmazsa tabi.merak ettiğim ben çok belgesel izlerim.bilmiyorum duydunuzmu sizlerde,hamile bayan bazı hayvanlara bakarsa çocuk ona benzer,tavşana bakarsa dudağı yarık olur falan derler,yılana bakarsa vs.şimdi ben hamile kalırsam bu tür şeylere bakmamam mı gerekiyo,inanıyomusunuz bu tür söylentilere.yorumlarınızı bekliyorum.hepinize sevgiler

Hatırlarsınız belki beni temmuz ayından beri bebiş istiyorum daha yok,henüz hamile değilim bu ay da olmazsa tabi.merak ettiğim ben çok belgesel izlerim.bilmiyorum duydunuzmu sizlerde,hamile bayan bazı hayvanlara bakarsa çocuk ona benzer,tavşana bakarsa dudağı yarık olur falan derler,yılana bakarsa vs.şimdi ben hamile kalırsam bu tür şeylere bakmamam mı gerekiyo,inanıyomusunuz bu tür söylentilere.yorumlarınızı bekliyorum.hepinize sevgiler

bence batıl ınanc boyle bısey olabılırmı canım
o zaman hamıle ınsanlar hıc bır hayvana bakmaması lazım ona benzemesın dıye
bırde sole dusun dogru olsaydı butun ınsanlar bısuru hayvana benzerdı hıc kımse hamıleyken hayvanlara bakmıyomu:uhm:
dusunsene koy yerınde bısuru kadınlar hayvancılıkla ugrasıyo calısmak zorundalar ee ozaman onlar hamıle dıye bakmıycaklarmı hayvanlara kı bakıyolar :1rolleyes: :1rolleyes:bunlara ınanma canım a.s batıl ınanc

bencede batıl ınanc banada demıslerdı hamıleyken kesınlıkle cırkın bı hayvana dıkkatlıce bakıp iğreç deme diye:=D
amazn ben bole seylere hıc ınanmıyorum

valla bencede batıl inanç,daha bunun gibi neler var,bana kayınvalidem hamileyken böcek öldürdüm diye kızmıştı,töbe töbe nolacaksa sanki.hamile hayvana bakmaz,hamile hayvan öldürmez:Roflol:

Batıl inanç evet haklısınız , ama ben inanmıştım yaa ödüm kopardı benim tv de falan belgesel izleyemezdim . Birde şey derler ya hamileyken ciğer pişireceksiniz mesela onu temizlerken elinizle vucudunuzun herhangi biryerinize dokundugunuzda orda leke olurmuş . bundan da çok korkmuştum eve sokmadım 9 ay valla a.s Bu tür şeylere inanmamak lazım ama elimde degil bu konuda aşırı paranoyağım ben .

batıl tabii ki.hangi belgeselde böyle söyledi merak ediyorum?
düşünsene veterinerler ne yapsın o zaman:)))
şimdiden sakın batıl şeylere takılma çünkü hamile kaldıktan sonra batıl şeylerle ilgili o kadar çoooookkkk şey söyleyecekler ki adım atarken bile 50 kere düşündürecekler.bu tür şeylere kulaklarını tıka emin ol daha huzurlu olursun:)

sevgili sims belgesel böyle söylemedi,büyükler söylüyo bu tür lafları,bende belgesel izleyince çocuğum gördüğüm hayvana mı benzicek yani diye sizlere sormak istedim.zaten sadece belgesellerde değil hayvanlar her kanalda yada sokakta karşımızda

Batıl inanç evet haklısınız , ama ben inanmıştım yaa ödüm kopardı benim tv de falan belgesel izleyemezdim . Birde şey derler ya hamileyken ciğer pişireceksiniz mesela onu temizlerken elinizle vucudunuzun herhangi biryerinize dokundugunuzda orda leke olurmuş . bundan da çok korkmuştum eve sokmadım 9 ay valla a.s Bu tür şeylere inanmamak lazım ama elimde degil bu konuda aşırı paranoyağım ben .

SELİNN ciğim bu tür paranoyaklık bende de var, hemen inanır hemen panik olurum.ciğer konusundada haklısın onu da duydum,bir de gül var hamile gül ü eline alır,ve vücudunun herhangi biyerine sürerse çocuğun orasında gül yani kırmızı leke olurmuş.bunu da duydum.hep korkutucu seyler söylüyorlar valla

:) Daha neler neler var benim bildigim ,saymaya devam edelim diyecem de şimdi hamile olup da bunları okuyanları düşünmek lazım . En güzeli takmamak aslında da ama olmuyo , hiç bilmemek daha iyi aslında .

bence tamamen saçmalık
ama sunu ii biliyorum mesela bişi canın cekerse ve yiyemezsen bebeğinin vücudunda o yiyeceğin sekli kalır herhangi bir yerinde :dance:

X