batık izi ve sivilci izi geçirme

Elviiina

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2014
32
21
arkadaşlar merhaba. ben yaklaşık 7-8 yıldır bacaklarımdaki batık lekelerinden şikayetçiyim. farklı farklı cilt doktorlarına vsv s gittim. çok uzatmak istemiyorum kısa sürede sonuç aldığım tek şeyi yazıyım buraya reklama giriyor mu bilmiyorum tabi ama yves rocher diye bir marka var. bunun sivilce lekeleri için bir kremi var 25 tl. normalde haftada 1-2 kere kullanın ve 3 dakikadan fazla yüzünüzde tutmayın yazıyor. benim lekelerim çok inatçıydı yüzümdekiler 3 yıldır falan vardı ben 2 günde bir sadece lekelerimin üzerine sürdüm. akşam sürüyorum yıkayıp yatıyorum. ilk uygulamadan sonra ertesi gün bile ton farkı olduğunu görüyosunuz. şuan 3. haftam toplu iğne başı büyüklüğündeki lekelerim iğne ucu kadar kaldı.

baktım işe yarıyor batık içinde kullandım ben. batık lekelerimin üzerinede sürdüm onlarda açıldı. ben çok memnunum. birde kesinlikle nemlendirici kullanın batık lekelerine ve kese yapmayı alışkanlık haline getirdim hem banyoda batık kesesiyle keseliyorum ki geçen lekelerimin yerine yenileri gelmesin :) :KK1:
internet sitesinden kreme bakabilirsiniz hangi şehirlerde mağazası var bilmiyorum açıkçası..

X