BATA 5gün kala gebelik testi yardım arkadaşlar

İnşallah İnşallah ya senin için çok dua edicem bana da haber ver mutlaka 😍
Yaptım test ama çok çok silik çıktı markası oncomed görünüyor mu fotoda bilemedim

Eklentiler

• 20230630_152908.jpg
    20230630_152908.jpg
    31,1 KB · Görüntüleme: 58
Batım 2 temmuz uygulamada yaptım aşırı silik çıktı normal mi bilemedim bu kadar silik olması yada testin hassasiyetinden mi
Canım ben adete 3 gün kala yapmıştım negatifti umudumu yitirmiştim sonra adet günüm bi gün geçti ve test yaptım silik çıktı öyle öğrenmiştim hamileliliğimi yani 3 gün önce çıkmamıştı

Canım ben adete 3 gün kala yapmıştım negatifti umudumu yitirmiştim sonra adet günüm bi gün geçti ve test yaptım silik çıktı öyle öğrenmiştim hamileliliğimi yani 3 gün önce çıkmamıştı
Canım silik çizgi var fotoda belli olmasada ben gördüm hala var. Tek sıkıntı benim son iki gebeliğim düşük beta artışı olması ve düşükle sonuçlanması yine bat günü değerim düşük diye aşırı korku var. Kaç değerle öğrendin bir de sağlıklı gebelik miydi 🥰

Canım silik çizgi var fotoda belli olmasada ben gördüm hala var. Tek sıkıntı benim son iki gebeliğim düşük beta artışı olması ve düşükle sonuçlanması yine bat günü değerim düşük diye aşırı korku var. Kaç değerle öğrendin bir de sağlıklı gebelik miydi 🥰
Cnm ben adetin 2 günü 64 değerle öğrendim fakat sağlıksız sonuçlandır hiç kalp atışı olmadan kürtaj oldum kürtaj olduğumda değerim 5000lerdeydi

Beta hcg takibi yapmış mıydınız peki? Artış nasıl olmuştu?
Evet gayet normaldi artışlarım kese vardı yol sac vardı embriyo oluşmuştu kalp atışını bekliyordum ki lekenmem oldu ve regl ağrım başladı acile gittiğimde en son ki değerimde kalmıştı hatta eksi 500 düşmüştü kalp atışı hiç olmadı ve adetime göre 9. Haftadayken gebeliğim 5+3 te kalmış ve hiç ilerleme olmamış kesede bozulmaya başlamıştım bütün belirtileri yaşamıştımmide bulantısı aşerme göğüslerde şişlik en çok nefes darlığı şimdi bi ay geçti kürtajımdan yumurtlama dönemim yemi bitti bakalım rabbim inşallah sağlıklı gebelik yaşamayı ve sağlıklı evlatlar nasip eder

Evet gayet normaldi artışlarım kese vardı yol sac vardı embriyo oluşmuştu kalp atışını bekliyordum ki lekenmem oldu ve regl ağrım başladı acile gittiğimde en son ki değerimde kalmıştı hatta eksi 500 düşmüştü kalp atışı hiç olmadı ve adetime göre 9. Haftadayken gebeliğim 5+3 te kalmış ve hiç ilerleme olmamış kesede bozulmaya başlamıştım bütün belirtileri yaşamıştımmide bulantısı aşerme göğüslerde şişlik en çok nefes darlığı şimdi bi ay geçti kürtajımdan yumurtlama dönemim yemi bitti bakalım rabbim inşallah sağlıklı gebelik yaşamayı ve sağlıklı evlatlar nasip eder
Amin canım Rabbim hayırlı ve sağlıklı olanı versin cümlemize

Biraz çatlamış olabilirim bulunduğum yerde en erken 5 i randevu var doktora yarın acilden mi girsem bakarlar mı ?
Sağlık ocağına gitsen canım bende öyle yapıcam😊 ama öğrendiğim kadarıyla her acil bakmıyormuş ya da baktırmak istersen direk gebelik için kan vericem demeyecekmişsin işte ilaç kullanıcam ama gebelikten şüpheleniyorum gibi şeyler demen gerekiyormuş öyle duymuştum😄

X