BATA 5gün kala gebelik testi yardım arkadaşlar

Heartofqueen

Annelik aşkı ❣
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2019
518
550
Selam arkadaşlar, bata 5 gün var. Yumurtlama 18 diye tahmin ediyorum. Yani 8 gün geçti bugünkü testte sanki gölge var gibi ama siz ne dersiniz erken yaptım ilk test bu

Eklentiler

• 20230626_131354.jpg
    73,2 KB · Görüntüleme: 114
Selam arkadaşlar, bata 5 gün var. Yumurtlama 18 diye tahmin ediyorum. Yani 8 gün geçti bugünkü testte sanki gölge var gibi ama siz ne dersiniz erken yaptım ilk test bu
Ben göremedim ama sanırım erken yaptığınız için böyle bir kaç gün sonra tekrarlayın benimde yumurtlamamın üstünden 8 gün geçti test yapmamak için kendimi zor tutuyorum

Ayy heyecanlandımher hamilelik farklıdır belki şimdi yaşadığın şeyde yerleşme kanamasıdır adetine de az kalmış test yapsan belki çıkar ama testin yokmuş ne yapıcaz şimdi

Ayy heyecanlandımher hamilelik farklıdır belki şimdi yaşadığın şeyde yerleşme kanamasıdır adetine de az kalmış test yapsan belki çıkar ama testin yokmuş ne yapıcaz şimdi
Evet asıl sorun testin olmaması kasıklarım da çok ağrıyor bulunduğum yerde eczane de yok merkez uzak beklemeliyim ama bakalım hayırlısı olsun senin batın ne zaman

Adetime 5 gün kaldı benimde bekliyorum kendimi hiç dinlemediğim için belirti bulamadım sadece akşam 8 den sonra başım fırıl fırıl dönmeye başlıyor yorgunluktanda olabilir ama bilemedim
Ohh aramız çok azmış hadi hayırlısı olsun az daha bekle sabır az kalmış ikimizinde. Sonu iyi ve hayırlı olsun

Evet asıl sorun testin olmaması kasıklarım da çok ağrıyor bulunduğum yerde eczane de yok merkez uzak beklemeliyim ama bakalım hayırlısı olsun senin batın ne zaman
Ya kasıklarda da ağrı varsa bu iş oldu demek geliyor içimden pozitif düşünelim pozitif olsun inşallah test yapınca bana da haber ver mutlakabenim batımda senden 1 güncük sonra dediğin gibi az kaldı sabrımızın sonu selamet olsun

Amin amin inşaallah tabi haberdar ederim

Günaydıın ben adete 3 gün kala test yaptım silikte olsa çıktı sende görüyor musun yoksa ben hem gözlerimi hem de psikolojimi mi bozdum
Ben daha test alamadım batım bugün veya yarın hala gelen giden yok inşaallah eğer benim için hayırlısı ise bende görürüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…