Gebeliğe Hazırlık Bata 5 gün kala ergen gebelik testi ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben bata 5 gün kala aksam uzeri yaptim testim silik cikti.bugunde 3 var yine yaptim silik cikti.hemde normal ucuz testlerden almistim.bata 10 gun kala belirti vaslayinca anladim hamileyim diye.ins.herkez görur cift cizgiyi
tebrik ederim canım benim Allahım saglıkla kucagına almayı nasip etsin. Hangi belirtileri yaşadın acaba?

Kızlar günaydın test yaptım. Sonuç malesef negatif. Adet ağrılarımda başladı. Ben çok önemsememiştim hamilelikte de ağrı oluyo diye. Ama malesef adetten dolayı ağrım varmış. Ümitler Ağustosa kaldı artık. Rabbim herkese en güzel , en uygun zamanda çift çizgiyi görmeyi nasip etsin.

Gunaydin canim amiiin cumlemize ins. guzel haberlerii bekliyoruum .. Yasadigimiz bu kotu tecrubeden sonra ins yarinlarimiz guzel olucak ben inaniyorum canim.. bende 10. Civari test yapacagim sanirim.. Bata 2-veya5 gun kalmis olcak maaleesef 32-35 gunde bir geliyor benim ki

Gunaydin canim amiiin cumlemize ins. guzel haberlerii bekliyoruum .. Yasadigimiz bu kotu tecrubeden sonra ins yarinlarimiz guzel olucak ben inaniyorum canim.. bende 10. Civari test yapacagim sanirim.. Bata 2-veya5 gun kalmis olcak maaleesef 32-35 gunde bir geliyor benim ki
Kuzum inşallah bebişin seninledir. Ben artık ovulasyon testi falan alıcam. Bide doktorum adet olduğunda muayeneye gel demişti. Adet olunc gidicem. Belki ilaç falan verir yumurtlama için.

Kuzum inşallah bebişin seninledir. Ben artık ovulasyon testi falan alıcam. Bide doktorum adet olduğunda muayeneye gel demişti. Adet olunc gidicem. Belki ilaç falan verir yumurtlama için.

tesekkür ederim. dilerim adet fln gelmesin ikimizinde :stop:
olmadi artik agustosa saglikla hayirlisiyla.. doktorun bi bildigi vardir mutlaka

bu arada ovulasyona bende bu ay basladim ilk defa. iyi gecti cift cizgiyi görmek iyi geldi..
umarim isimize yarar

saglicakla kal

tesekkür ederim. dilerim adet fln gelmesin ikimizinde :stop:
olmadi artik agustosa saglikla hayirlisiyla.. doktorun bi bildigi vardir mutlaka

bu arada ovulasyona bende bu ay basladim ilk defa. iyi gecti cift cizgiyi görmek iyi geldi..
umarim isimize yarar

saglicakla kal
Ben tam olarak nasıl kullanıldığını bilmiyorum. Prospektüsünde yazıyodur ama değil mi ?

Ben tam olarak nasıl kullanıldığını bilmiyorum. Prospektüsünde yazıyodur ama değil mi ?

Evet yaziyordur.. Ben avusturyadayim Burdakinin ismi David Ovulationstest ben cok memnunum..
Muhtemel ovulasyonun olcagi gunden 1 hafta once basladim.. Dongum 32-35 degisiyor.. O yuzden 12. Gunde basladim.. 1 hafta icinde cift cizgiyi gormeye basladim canim
Ve testleri atmadim bir ajandam var ona yapistirdim gun gun

Evet yaziyordur.. Ben avusturyadayim Burdakinin ismi David Ovulationstest ben cok memnunum..
Muhtemel ovulasyonun olcagi gunden 1 hafta once basladim.. Dongum 32-35 degisiyor.. O yuzden 12. Gunde basladim.. 1 hafta icinde cift cizgiyi gormeye basladim canim
Ve testleri atmadim bir ajandam var ona yapistirdim gun gun
Hee mantıklı. Tamam ben sipariş vereyim bari. Eşime göre bunlar gereksiz ve saçma şeyler ama ben sabırsız bi insanım :KK70:

Sagol canim 6 temmuz regli gunum.4tllik normal kaset testte cikti silik.darisi basiniza ins.

Benimde 5 gün kaldı ama almadım test beklicem bakalım ptesiye kadar.
Ptesi yada salı regl tarihi zaten.
7 gün kala yaptım tabi erkendi bişey çıkmamıştı.
Bakalım regl sancım var hafif hafif senin belirtilerin neydi canım bize de umut olsun bari :)

Benimde 5 gün kaldı ama almadım test beklicem bakalım ptesiye kadar.
Ptesi yada salı regl tarihi zaten.
7 gün kala yaptım tabi erkendi bişey çıkmamıştı.
Bakalım regl sancım var hafif hafif senin belirtilerin neydi canım bize de umut olsun bari :)
bas agrisi ates basmasi uyku hali.hic enerjim yok yatmak istiyorum hep.kasik agrisi bas donmesi mide bulantisi kokuya hassasiyet.idrarda koku surekli agzim kuruyo icim yaniyo resmen surekli soguk icecek iciyorum.istahim yok .ins.guzel haberi verirsin sende.

bas agrisi ates basmasi uyku hali.hic enerjim yok yatmak istiyorum hep.kasik agrisi bas donmesi mide bulantisi kokuya hassasiyet.idrarda koku surekli agzim kuruyo icim yaniyo resmen surekli soguk icecek iciyorum.istahim yok .ins.guzel haberi verirsin sende.
Senin çok belirtin varmış canım maşallah ama kişiden kişiye farkı tabi.
İnşallah canım belim karnım ağrıyo gece hatta öyle bi aprıdıki dedim noluyo krsin hasta oldum olucam. 3 4 gün kaldı.
Bugün belki çıkarsam test alırsam yaparım ama yapasım da yok :)
Bende de bi halsizlik ağrılar, uyku hali falan var.idrar da koku bende de var hatta regl olursam bu ağrılar idrar enfeksiyonu falam mı acaba diyip dr a gidicem :)

Benimde karnim agriyo.hatta test yapmadan önce bende adet olcam sandim gece agriyinca.bugun bat gunum ve cok agriyo karnim isal oldum.hic halim yok.ins.hamilesindir sende

Benimde karnim agriyo.hatta test yapmadan önce bende adet olcam sandim gece agriyinca.bugun bat gunum ve cok agriyo karnim isal oldum.hic halim yok.ins.hamilesindir sende

Benim 3 4 gün var işte test yaptım yine negatif çıktı :) dahada yapmam olsa bişey çıkardı belki :)
Hayırlısı olsun ağrılar psikolojiktir belki

Benimki 5 gün kala erken gebelik testinde çıkmamıştı. Hamile değilim diye üzerinde durmamıştım. Bat günü yaptığım testte 2. çizgiyi gördüm o bile silikti. Bence birkaç gün daha bekle canım. Hakkında hayırlısı olsun.
Merhaba 2. Testte erken gebelik testi miydi? Markasi neydi?

X