"BAT"ım "BAT"masın

canım bu arada evlilik yıldönümünüz de kutlu olsun:123:

teşekkürederim canımmm bu sabah sizlerlede karşılaştım içim daha bi heyecanla doldu :) Rabbim hayırlısını versin :) bebek bu ay varsa da yoksa da rabbimin bileceği iş ama ben sizleri ve bu topiği çok sevdim :)

Hosbuldumm canimmm ins artik umut kalmadi gerci.dualarim kabul olmuyo sanki
günaha girme kız bak ben moral bozmak yerine şu söze güvenip umutla uyanıyorum her gün

rabbim 3 şekilde duaya cevap verirmiş;
1)"evet" der ve istedigini verir
2)"hayır" der ve daha iyisini verir
3)"bekle" der ve en iyisini verir!

en iyisi için beklemedeyim (inşallah 6 ay yetmiştir beklemeye )

aslında bakma burda bebek bahane muhabbet sahaneherkesin bir sürü sıkıntısı var burada maksat biraz kafa dagıtmak

sen ne zaman test yapıyon onu de heleee

kana gitsene direkt

Merhaba kızlarrr, ne var ne yok
Bende gelen de yok giden de bütün bu yaşadığım stresin akıl ve ruh sağlığımı bozduğunun farkındayım artık
Bebeğim gelllll artık

ya canım bnm yapsana bi test 8 gün geçmiş nerdeyse kendini niye hırpalıyosun bu kadar ya da git bi kan tahlili yaptır garanti olsun... sonuçta bebişin gelince ben geldim dicek hali yok heralde senin öğrenmen lazım dimi ama

Daha yapmadim canim ya bugun 31. Gunden gidiyorum gelen giden yok
Negatif gormekten korktugum icin yapamiyom

ya bugün negatif görürsün belki(Allah korusun) beklerken adetin gelemz ve tekrar yaparsın pozitif çıkar belki de
peki ya pozitif çıkarsa ozaman kendine kızmıcan mı kendime neden bukadar eziyet ettim bebeğimden bukadar zaman habersizdim diye ???

ayyyy hadi inşallah canım ya bebişiniz sizinledir inşallah da üçünüz kutlama yaparsınız

ya gidicem aslında aklımdan geçiyo yıl dönümü hediyesiyle veririm bu akşam eşime varsa diye ama korkuyorumda bilemedim şimdi ilk düşük oldu bi yanımda korku bi yanımda heyecan

aaaaaaaaaa korkmak da neymişşş hadi koş koş

yaa bakın benimd eiçim kıpır kıpır şimdi iş yerindeyim bi fırsatını bulup kaçabilirsem 15 dk ileride bi tıp merkezi var gidebiirim

herkese yap yap dıom da bakalım yarın ben ne halt yıcm

sen de yapıcan yapmazsan ben başının etini yiyecem bu arada sabah çok erken kalkıyosun yarın test yapıyosun pozitif çıkıyo ben evden çıkmadan bakıyorum nete senle aynı anda çıkıyoruz kan veriyoruzz... anlaşıldı mı değilse ben yokken falan buralarda coşulursa bilmem artıkın

patroon sen ne dersen o olck tabıkii

yaa dün yaptım test, negatif çıktı işte. Tek umudum geç döllenme olması, o yüzden bekliyorum hala.
Kafana takma merve diyo arkadaşlarım, unut gitsin düşünme hayırlısı karım diyo kocam, ben şaştım kaldım yaa, gerçektende dünkü halimi mutsuzluğumu düşünüyorum da acıncak haldeyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…