"BAT"ım "BAT"masın

beta için erken değil mi daha 7 gün varmış rahme bile yerleşmemiştir o sıpa

olsun yine de bakılsın o kadar kan veriyom zaten arada ona da bakılsın

kusura bakmayın işyerindeyim başkanım çağırdıı sonuççç pozitifffffffff idrarrrrrım

poliannacım bebişin hayırlı olsun Allah kucğaına almayı da nasip etsin inşallah. darısı da bizlere olsun.

ya kızlar bu arada bat ı geçenler var haberimiz olamayan ne yapsam acaba? apple35 le mayaiolp sanki ikinci çizgiyi görmüştü gibi hatırlıyorum ama emin olamadım :44:

ya kızlar bu arada bat ı geçenler var haberimiz olamayan ne yapsam acaba? apple35 le mayaiolp sanki ikinci çizgiyi görmüştü gibi hatırlıyorum ama emin olamadım :44:

ben hiiiç hatırlamıyorum son durumlarını ıstersn su ankı durumda dursunnlar zaten gelırseler ıkı dkda degıstırırsn:26:

bakılsın canım inşallah yerleşmiştir sıpanda beni utandırıp ce ee yaparrr
olsun yine de bakılsın o kadar kan veriyom zaten arada ona da bakılsın

poliannacım bebişin hayırlı olsun Allah kucğaına almayı da nasip etsin inşallah. darısı da bizlere olsun.

[*]polianna -------- 29.11.2012

teşekkür ederim isteyen herkesi Allah listeye yazdırmak nasip etsin inş.

hoşgeldin umut sağol gülelim biraz stres atalım ki her şey daha güzel olsun dimi ama ne diyolar sürekli stres varsa olmazmış bu iş

selam kızlar ben şimdi gebelik tahlili verdim sağlık ocağına 3 günüm geçmişti,gelirken hissettim adet olduğumu ve olmuşum çok üzgünüm yaaaaaaaaaaa normalde hiç geçmezdi günü

selam kızlar ben şimdi gebelik tahlili verdim sağlık ocağına 3 günüm geçmişti,gelirken hissettim adet olduğumu ve olmuşum çok üzgünüm yaaaaaaaaaaa normalde hiç geçmezdi günü

hadi yaa canın sağolsun tatlımm psikolojik yapıyoruz bunu kendimize geciktirebiliyoruz adetimizi. Dur bakalım sonucunu da al sen yine belki de kimyasal falan yaşadın... Aralık umudun olur inşallah canım hepimizin hakkında hayırlısı :44::44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…