"BAT"ım "BAT"masın

canimm cokk mersiii :)) simdi iyice havaya girdim :))))) cook iyiyim canim calismalari yaptik sonuclari bekliyoruz:))) sen nasilsin ??

2 gün arka arkaya çarptın adamı sonra kenaramı çekildin bir gün ara ver bi daha çarp geç döllenme diye bişey var nihayetinde Saygılar bu arada

2 gün arka arkaya çarptın adamı sonra kenaramı çekildin bir gün ara ver bi daha çarp geç döllenme diye bişey var nihayetinde Saygılar bu arada

Dogru soyluyosun canim ama temel suan icin saglam gorunuyorr:))) cumartesi sabah akinti gelmisti ama dun daha yogundu umarim iyi degerlendirmisizdir. calismalara devamm :))

bugün büyük gün benim için bakalım bekliyoruz kırmızıları mı görcm yoksa çift çizgiyi mi

Idrardaki pul testini yaptin mu canimm?? Senden iyi haberler insallah alicaz oyle hissediyorum

baktım sankı birkaçtane pulcuk gördüm gibi tabı hayalde olabılır

Günaydınnn arkadaşlar !!

:))) ( Türküm doğruym çalışkanım ) sabah sabah andımızı okuyasım geldi

herkeseeee günaydııııııııııııııııııııın

naber kızlarrr ??? anti ya ödüm koptu valla Allah korusun da bişi falan oldu sandım ya kaç gün yoktun dün girdin de ben çıktım
hadi idrar testi yapıver yawww bugüb bat nasılsa

sy2011 sende nedir durumlar canım??

bu arada polianna da gitti gelemedi haber de yok dimi??

Gunaydinnnn canim. oh be pazartesu geldi topic canlandii

canım net kafayı yemişti kocacuuum kendine getirdidu bakalım daha bugün yenı basladı aksama dogru hersey olabılır kırmızı kartı da görebilrm bir gün beklemeyı düşünuyorm yarın kanda baktrcm eger regl olmazsm

neyse bakalım ısrar etmiyorum o zman
belirtilerin ne alemde? var mı bişiler bendeki gibi bişey yok mu yoksa

neyse bakalım ısrar etmiyorum o zman
belirtilerin ne alemde? var mı bişiler bendeki gibi bişey yok mu yoksa

canım bugüün hiçbişeym yok sadece biraz bas agrım var:44:hersey psikolojık bence adet gecıkmesi dısındakı seylere pek kaptırmamak lazım aslında

En erken ne zaman yapmak lazim onu merak etmistim. Pul var demistin demekki bisilerr varr gobuste:)))

Armena canim sen nasilsin basladi mi bulanri vs??

dediğim gibi hayal görmüşte olabılırım zaten kociş bir gördü koptuuu camın kenarında elimde plastik kap içinde idrar ve ben onu inceliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…