"BAT"ım "BAT"masın

Selam kızlar bende 2 haftadır takıp edıyorum sizi ama yazmadım hiç çok kaptırmamak için kendımı ama bugün şu lımon testını yaptım limonlar nasıl çöküyor anlamadım ama dıptedydı sonuçta . 1-2 tanede pul vardı anlayamadım yanı. Batıma 7-8 gün var yanı 8 veya 9 Aralık batım. Bu ay o yumurta akımın olduğu gün yaptık sonra hıç yapmadık çok hastaydım ayrıca ilişkıden 3 gun sonrakı kan testınde de 2 çıktı değer. Kasıklarım ağrıyor özellikle akşamları hafıf bulantı var 2 gündür de göğüsler acıyor. Offf çok meraktayım kızlar

kızlar bı hamıle arkadasa bıde korunan arkadasa yaptırdım
hamıste yuzuyo korunanda hıcbısı yok
bu pullar bendede var
ne dıyonuz bu duruma :))))
gercekse hamısız :))))))

valla ben anlamadım bu limon testini pek güvenmeyin derim, benim bat26 daha gelen giden yok, geçen gün yaptım limon testini pul pul bi şeyler görmedim ben, limonu damla damla sıktım hepsi idrara karışırıyo. ben bi türlü çıkamadım işin içinden

Kızlar bişeysorcam siz BAT ı şu son 3 SAT a göre bir hesaplama programı var onunla mı hesaplıyorsunuz
Ben 28 günde bir olurum çoğunluk hepde öyle hesaplardım ona göre BAT 1 aralık
o programa göre 4 aralık oluyo :44:

Canim ben hep sat a 28 gun ekler sati bulurdum ama bu son 2 aydir daha erken olmaya basladim

günaydın kızlarrr
canım batı mı soruyorsun yoksa ovu gününü mü , eğer ovu ise ben bu ay ilk defa ateş ve ovu testi kullandım ondan önce ovu testi kullanmıştım, ama batı sorarsan batını genelde bilir kişiler ve çocuk planlamaya başlayınca stresle sapıtır o bat, hesaplayıcılar bile hesaplayammaz benim ki gibi

Son düzenleme:

Bende bu ay ovu testi kullandım 28 gunluk perioda gore olması gereken gunden bikaç gun sonra testte 2 çizgiyi gordum
herhalde bu da BAT ı bikaç gun uzatıyor demektir çünkü ovulasyon ile BAT arası standart 14 gundur
Bide işin içine stres faktörü de girince bekle de BAT gelsin diye
Heray bu ay akışına bırakacam sallamıycam diye karar alıyom ama başaramıyom

naber kızlar
antidepresif nerde batı geldi sanırım bayağıdır görmüyorum

canım limonla pul pul olmanın bir alaksı yok ikisi de farklı şeyler

tatlım sen 4 aralık diye düşün bence

tam olarak yumurtladığın günü biliyorsan üstüne 14 koy işte tatlım biliyosun zaten şaşmaz o pek çünkü

naber kızlar
antidepresif nerde batı geldi sanırım bayağıdır görmüyorum

iyilik tatlım senden nbr?
yaaa ben de çok merak ediyorum bugün 3.gün hiç uğramadı inşallah ters bir durum yoktur yaa :44::44::44::44::44::44:

huuu huuuu kimse yok muuu ben geldim kac gündür net arızalıydı giremedim gecmişi okumamın imkanı yookhamişler var mı son durumu biri özet gecerse cook sevinirim

huuu huuuu kimse yok muuu ben geldim kac gündür net arızalıydı giremedim gecmişi okumamın imkanı yookhamişler var mı son durumu biri özet gecerse cook sevinirim

ay nıckler aklımda kalmıo sanırım lılı hamıs onun dısında bılmıyorum
senın bat ne oldu????
ben çiş testlerını yaptım ıcınde pul pul yuzuyo lımon sıktım batıyo sımdı hamısmıyım yanı :)))

az önce test yaptım negatif. bat 26 ne olcak şimdiiii, sıkıldım artık bu durumdan. Keşke yapmasaydım test moralim bozuldu gene. Zaten evde yanlızım kocamda yok

az önce test yaptım negatif. bat 26 ne olcak şimdiiii, sıkıldım artık bu durumdan. Keşke yapmasaydım test moralim bozuldu gene. Zaten evde yanlızım kocamda yok

ya canım hıc sıkma canını bız ne yaparsak yapalım rabbım ıstedıgı zaman olacak
bılıyorsun bedenden once ruhlar yaratılıyor
eger bebısının ruhu yaratıldıysa zaten oda zamnını beklıyor
bosuna kendımıze- kendıne stres yapıpı saglıgını bozma
hep boyle dusun ve akısına bırak

canım benım BATasıca yarın bılmıorum ne olck hayırlısı olsun diyorum artık kısmet yaa pullardab bende varmış bu sabah yenı farkettimde limonu

canım benım BATasıca yarın bılmıorum ne olck hayırlısı olsun diyorum artık kısmet yaa pullardab bende varmış bu sabah yenı farkettimde limonu

hayırlısı ben bızım kızlara uygulattım bırı hamıs onunda pul pul yuzuyodu
bırıde korunan bı arkadas hıcbısı yoktu cısınde
bakalım dogrumu gorecez artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…