"BAT"ım "BAT"masın

kızlar bu limon olayı ne nasıl yapılıyor yaa:44::44::44:

bak cnm yukarıyı oku ve dene istersen ben de denicem eve gidince

eve kadar tut çişini hemen yap evde de olmaz mı? Hemen de bize haber ver ama

clavyenden bal damlıyor balımmm:)insallah öyledir canım bugun cok uzun süre adet sancısı gıbı seyler hssettım hatta oluyormm sandım falan.

işten 6,30 da çıkıyorum 7,30 gibi evede oluyorum eczaneler kaçta kapanıyo bilen var mı ?
olmadı kocama nöb eczane aratırım :)

teşekkürler canım
evde limon kalmamış limon suyu olmazmı ki
birde benim bata 2 gün var daha çıkar mı ki
olmaz galiba cnm ama aldırıver birine yaa dene işte nolcakki

clavyenden bal damlıyor balımmm:)insallah öyledir canım bugun cok uzun süre adet sancısı gıbı seyler hssettım hatta oluyormm sandım falan.

ben de öyle ağrılar yaşıyorum cnm hatta şuan sanki sağ böbreğim ağrıyor gibi ama olsun olsun

ben çıkıyorum ballarım kaymaklarım evden girmeye çalışırım öptüm hepinizi bugün de bitti be oleey

işten 6,30 da çıkıyorum 7,30 gibi evede oluyorum eczaneler kaçta kapanıyo bilen var mı ?
Olmadı kocama nöb eczane aratırım :)

aslında 7 de kapanıolar ama bazıları yarım saat bir saat faan takılıyorlar cnm iş cıkıslarını düşünerek sen yınede bir göz atablrsn mumkunse tabii

Olmadı kocama nöb eczane aratırım :)

tam olarak hissettıgım seyı tarf ettn cnm bazen kasıgımda oluyor tam bır sey takılıor gbı bazende sankı bobregmde oluyor sanıorm agrının .güle güle tatlım öpüyorz meleğinle seni:)

şerefsizim benimde böbreğim ağrıdı kaç gün

ben de taş var falan sandım

Son düzenleme:
benimde kasıklarımda hafif hafif ağrılar var ama kızıma hamileykende vardı o ağrılar bu yüzden hangisine yoracağımı bilemiyorum:))

KIZLAR ACİL YARDIM, işten geldiğim gibi limon testini yaptım, bunların hepsi dibe çöküyo anlamadım ki ben şimdi, limon suyuda sıksam, sirkede sıksam zaten hepsi dibe çökerrr...
Sonuç ne şimdi ? hamile mi oluyorum.

benim bildiğim limonu suyada sıksan dibe çöker, zeytinyağı değilki üstünde kalsın.. fakat şu pul pul olma durumu olabilir gibi geldi bana. idrarında pullar varmıydı?

Kızlar bişey sormak istiyorum bu ovulasyon testiyle nasıl anlıyoruz gebeliği.Benim Bat 1 aralık biraz önce yaptım 2. Çizgi çok koyu değildi ama silikte değildi ama normali de bu mudur. Gebe olunca çok mu koyu olur ki . Bu ay da iyi çalışmıştık ama sanki yine tutmadı gibi bi his var içimde
Cevap verirseniz sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…