"BAT"ım "BAT"masın

bat ın ne zaman ??
belkıde dogrudur-ınsallh

onu bende duydum ama ne kadar doğru bilmiyorum, bu arada eşimle karar verdik erkek olursa: DORUK, kız olursa: CANSIN

Benim oglumun adi mert. eger ikinci yine erkek olursa yigit, kiz olursa melisa dusunuyorum. tabii once bebis icin calusma yapmak lazim :))

Hamilelik gibi bi durum olabilir mi yanii, bekliyomuydun.

onu bende duydum ama ne kadar doğru bilmiyorum, bu arada eşimle karar verdik erkek olursa: DORUK, kız olursa: CANSIN

hadi adıyla bin yaşasın o zman canım

Bende ayni seyi dusunuyorum. Arada cok yas farki olmadan pespese dogsunlar sonra onumuze bakalim.

ben de aynı şeyi düşünüyorum canım fakat daha 1. deyim alnımın akıyla ilkini doğurabilirsem sağlıkla kucağıma alabilirsem ben de çok ara olsun istemiyorum

canım bide normal doğum yaptıgım için bırazda rahatım sezeryan olsaydım bu kadar kolay düşünmezdim birde eşim çook istiyor ve eminim bana cok yardımcı olacak sonra iyice bir düşündüm de neden olmasın dedim gerçi şıpp diye olcak birşey değil üstelik korunmayı bıraktıktan sonra..ehh kaderimizde ne varsa onu görcz aslında bu kadar net..

Canim hadi hayirlisii. bat ne zaman??

Bundan sonra bence hayatinin en keyifli donemi olucak. hayirlusiyla cabucak gecicek bebisini kucagina alucaksin

bir de içinde pul pul bişiler yüzüyo muydu ona baksaydın
ayyy hadii inşallah canım bugündü zaten bat ın bat masın inşallah

bir de içinde pul pul bişiler yüzüyo muydu ona baksaydın
ayyy hadii inşallah canım bugündü zaten bat ın bat masın inşallah

hahah ona hiç dikkat etmedim yaaa pul pul şeylere naısl yaptığı bilemedim sanki biri görecek gibi :)

Bundan sonra bence hayatinin en keyifli donemi olucak. hayirlusiyla cabucak gecicek bebisini kucagina alucaksin

İnşallah dediğin gibi olur sağlıklı sıhhatli alırım bebişimi kucağıma

biz pek isim üretemiyoruz yaa önce iki isim asla koymam diyodum ama şimdi sıcak bakmaya başladım bilmiyorum. kız ya da erkek farketmez ömür koymayı düşünüyoruz biz de özellikle kız olursa istiyorum ben ömür olsun ismi ilerde sevdiği adam ona ömrüm desin diye

slm kızlar genelde bir derdim var da yorum yazarım ama bugün pek bi sıkıcı geldi bu topiğe bi göz attım
eski günlerim aklıma geldi birlikte soralım ın daimisiydim ve topikçene çoğumuz bebek sahibi olduk burdada adet günü geçenlerin heyecanı var şimdilerde ben de o telaştayım galiba ikinciye hamileyim

Merhaba hosgeldin canimm. topigimiz daha cok yeni ama suan kesinlesen 1 hamisimiz var digerlerinin kedinlesmesine cok ax kaldi. insallah hayirlisiyla iyi haberleri alicaz. sende hamileymissin hayirlisiyla kycagina alirsin ins.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…