"BAT"ım "BAT"masın

kızlar gülmeyin işyerindeyim ve bu limon testini yaptım peçeteye sardım götürdüm limonu wcye hahahah Allahım nelerle uğraşıyorum..
bi de pet bardak kimse görmedi Allahtan
sonra işte idrarımı yaptım üzerine sıktım limonuu limon dibe çöktü

töbeee bu zeytinyağımıda yüzünde kalsın hahahah gülüyorum kendimee yaaa

bat ın ne zaman ??
belkıde dogrudur-ınsallh

onu bende duydum ama ne kadar doğru bilmiyorum, bu arada eşimle karar verdik erkek olursa: DORUK, kız olursa: CANSIN :nazar:

Benim oglumun adi mert. eger ikinci yine erkek olursa yigit, kiz olursa melisa dusunuyorum. tabii once bebis icin calusma yapmak lazim :))

kızlar gülmeyin işyerindeyim ve bu limon testini yaptım peçeteye sardım götürdüm limonu wcye hahahah Allahım nelerle uğraşıyorum..

Hamilelik gibi bi durum olabilir mi yanii, bekliyomuydun.

onu bende duydum ama ne kadar doğru bilmiyorum, bu arada eşimle karar verdik erkek olursa: DORUK, kız olursa: CANSIN :nazar:

hadi adıyla bin yaşasın o zman canım :KK34:

Bende ayni seyi dusunuyorum. Arada cok yas farki olmadan pespese dogsunlar sonra onumuze bakalim.

ben de aynı şeyi düşünüyorum canım fakat daha 1. deyim alnımın akıyla ilkini doğurabilirsem sağlıkla kucağıma alabilirsem ben de çok ara olsun istemiyorum :KK9::KK9::KK9:

iyiyim canım benim özledim sizi analı kızlı:KK16: kızlar söyledi konu açmışsın bebek bekleyenler diye sanırım amanın dedim kardeş geliyor galiba fıstığa:) inşallah gönlüne göre olur tatlım. iş falan derken sonra zor olur haklısın. ama ben cesaret edemem henüz. hayranım cesaretine ne güzel birarada büyürler. doruk da iyi canım uyuyor annesi rahat rahat konuşsun diye:) pek yaramaz ama:KK55:

canım bide normal doğum yaptıgım için bırazda rahatım sezeryan olsaydım bu kadar kolay düşünmezdim birde eşim çook istiyor ve eminim bana cok yardımcı olacak sonra iyice bir düşündüm de neden olmasın dedim gerçi şıpp diye olcak birşey değil üstelik korunmayı bıraktıktan sonra..ehh kaderimizde ne varsa onu görcz aslında bu kadar net..:KK16:

Canim hadi hayirlisii. bat ne zaman??

hadi adıyla bin yaşasın o zman canım :KK34:

ben de aynı şeyi düşünüyorum canım fakat daha 1. deyim alnımın akıyla ilkini doğurabilirsem sağlıkla kucağıma alabilirsem ben de çok ara olsun istemiyorum :KK9::KK9::KK9:

Bundan sonra bence hayatinin en keyifli donemi olucak. hayirlusiyla cabucak gecicek bebisini kucagina alucaksin

bir de içinde pul pul bişiler yüzüyo muydu ona baksaydın :KK34:
ayyy hadii inşallah canım bugündü zaten bat ın bat masın inşallah :KK34::KK34:

bir de içinde pul pul bişiler yüzüyo muydu ona baksaydın :KK34:
ayyy hadii inşallah canım bugündü zaten bat ın bat masın inşallah :KK34::KK34:

hahah ona hiç dikkat etmedim yaaa pul pul şeylere naısl yaptığı bilemedim sanki biri görecek gibi :)

Bundan sonra bence hayatinin en keyifli donemi olucak. hayirlusiyla cabucak gecicek bebisini kucagina alucaksin

İnşallah dediğin gibi olur sağlıklı sıhhatli alırım bebişimi kucağıma :KK9::KK9::KK9:

biz pek isim üretemiyoruz yaa önce iki isim asla koymam diyodum ama şimdi sıcak bakmaya başladım bilmiyorum. kız ya da erkek farketmez ömür koymayı düşünüyoruz biz de özellikle kız olursa istiyorum ben ömür olsun ismi ilerde sevdiği adam ona ömrüm desin diye :KK1::KK1::KK1:

slm kızlar genelde bir derdim var da yorum yazarım ama bugün pek bi sıkıcı geldi bu topiğe bi göz attım
eski günlerim aklıma geldi birlikte soralım ın daimisiydim ve topikçene çoğumuz bebek sahibi olduk burdada adet günü geçenlerin heyecanı var şimdilerde ben de o telaştayım galiba ikinciye hamileyim

slm kızlar genelde bir derdim var da yorum yazarım ama bugün pek bi sıkıcı geldi bu topiğe bi göz attım
eski günlerim aklıma geldi birlikte soralım ın daimisiydim ve topikçene çoğumuz bebek sahibi olduk burdada adet günü geçenlerin heyecanı var şimdilerde ben de o telaştayım galiba ikinciye hamileyim

Merhaba hosgeldin canimm. topigimiz daha cok yeni ama suan kesinlesen 1 hamisimiz var digerlerinin kedinlesmesine cok ax kaldi. insallah hayirlisiyla iyi haberleri alicaz. sende hamileymissin hayirlisiyla kycagina alirsin ins.

X