"BAT"ım "BAT"masın

Şimdi işten izin alıpgidicem bi eczaneye alıcam bi test, zaten zor duruyorum cuma gününe kadar söz verdim kendime beklicem diye, adetim 26 ama gelmedi daha.

Allahım çok sevindim inan kendim hamileymişim gibi mutlu oldum, sağlıkla al kucağına

Şimdi düşün kocana nasıl söylüceksin bu haberiiiiii

wuhuuuuu:) teyyy teyyy teyyyyyyy ayagını iyicee sürr tatlımmm Rabbim devamını getirsin analı babalı büyüsün tek avazda insallahh bildiğim bütün duaları edesimmm var:) tutmayın beniii:))))

wuhuuuuu:) teyyy teyyy teyyyyyyy ayagını iyicee sürr tatlımmm Rabbim devamını getirsin analı babalı büyüsün tek avazda insallahh bildiğim bütün duaları edesimmm var:) tutmayın beniii:))))

sürürüm merak etme sen tutmayız da ne dua biliyosan hepsini söleee sen

sağol canım yanımdaydın hep teşekkür ederim valla inşallah senin de kuzucuğunun haberini alırız

canım ınan cok mutlu oldm bide nedense cook duygulandım zaten aglamak için bahane arıyoruum offfşimdi kocişe bunu güzel bir şekilde söylemen lazım

Çok sağol canım ben de bir garibim hem mutlu hem endişeli bilemedim ama daha çok mutlu tabiiiiiiiiiiiii
durma durma şimdi ben bu gazla herkese test yap dermişim
ama kan tah yaptırırsan daha rahat edersin gerçi zaten 2 gün geçmiş bence yap tatlım çıkmazsa söz verdiğin gibi cuma yaparsın
söyledim bile tahlil vermeye gittiğimde aradı ben de söylemek zorunda kaldım hastanede olduğumu doğal olarak sonucu da sordu .. ben de ona bi tane emzik aldım hediye paketinde verdim olmadı der gibi bir surat ifadem vardı üzülme çok dedim bak sana bi hediye aldım üzülmeyelim diye al dedim verdim işte anladı zaten sonucu verdim sonra falan filan

canım ınan cok mutlu oldm bide nedense cook duygulandım zaten aglamak için bahane arıyoruum offfşimdi kocişe bunu güzel bir şekilde söylemen lazım

ağla ağla duygusalsın sen bu ara hadi bakalım Allah hayırlara çıkarsın canım benim senin de bu mutlu haberlerini alalım inşallah
Söyledim zaten az önce anlattım bak garip oldu ama mecburen napıyım böle oldu bu sefer

[sıze=3]177[/sıze]

:118::118::118::118::118::118::118::118::118::118::118::118::118:

Rabbim hayırlı yazılar yazsın inşallah sağlıcakla kucağına aldığın günleri göresin hemiii, çok sevindim ve imrendimmm ya bende istiyommmm

canım benım bu ay her ne kadar bir cook belirtim varmıs gibi görünsede pek umudum yok ama hayırlısı

Armenaaaa anlat bakalım şimdi nası yaptın bu bebişiii Uygulama kısımlarında detay istemiyoruz o işi dOğaçlama hallederim galiba Bu ay neye dikkat ettin neyi farklı yaptın de hele

Son düzenleme:
:118::118::118::118::118::118::118::118::118::118::118::118::118:

Rabbim hayırlı yazılar yazsın inşallah sağlıcakla kucağına aldığın günleri göresin hemiii, çok sevindim ve imrendimmm ya bende istiyommmm

Amin canım inşallah hayırlı zamanda hayırlı evlat nasip etsin sana da Rabbim herkese de

canım benım bu ay her ne kadar bir cook belirtim varmıs gibi görünsede pek umudum yok ama hayırlısı

umut olmazsa olmaz hadi ama kendini kaptırmak ayrı bişi ama umutlu olucaksın iyi şeyler düşüneceksin ki bebeğin de senin hislerini duyacak annem beni çok istiyo yanında olmam lazım diyecek tamam mı ????

ayrıca benim karın ve hafif kasık ağrım dışında bir şeyim yoktu mesela kendini belirti var yok diye bağlama dua et ve bebğini dile Allah tan canımsın

Son düzenleme:

canım sen takılma bana hapsıra hapsıra beynim sulandı bugün ne dediğimi pek bilmıyorum acuukta atesim var sacmalıyrm yanı

Armena hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin inşallah,
darısı bizzeeee inş.

Armenaaaa anlat bakalım şimdi nası yaptın bu bebişiii Uygulama kısımlarında detay istemiyoruz o işi dOğaçlama hallederim galiba Bu ay neye dikkat ettin neyi farklı yaptın de hele

Şimdiiiiii öncelikle 3 ay kadar önce 6 haftası dolmamış bir düşük yaşadım sonra ilk reglimi bekledim ve başka da korunmadık. geçen ay denedik ama olmadı. reglimden 10 gün sonra falan gün aşırıya başladık ve ben buay ben ovulasyon testi kullandım ve düşündüğümden geç yumurtladım. 13kasım ve 14 kasımda koyu çift çizgiyi gördüm. 12 si çalışma günümüzdü 13ü boş geçtik 14ü ve 15i de çalıştık bıraktık. bu arada çalışmalar sabah uyanır uyanmaz yapıldı hep. onun dışında bir iki kere yatmadan sade türk kahvesi içirdim eşime başka da bişi yapmadım sanırım. ha yataktan hemen kalkmadım 1 saate yakın uykuma devam ettin belimin altına yastık koyarak tabi. Bu kadar işte. Hepsi bir tarafa Allah nasip etti o kadar. İnşallah sağlıklı bir şekilde kucağımızza da alırız kuzumuzu. İsteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın Rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versin isteyen herkese İNŞALLAH...

türk kahvesi napıyomuş adama ki :44::44: ya gelde sinirlenme benim bu ovu testi niye sapıtık yaaa ......

canım sen takılma bana hapsıra hapsıra beynim sulandı bugün ne dediğimi pek bilmıyorum acuukta atesim var sacmalıyrm yanı

oyy kıyamam yaaa ne yapsan ki başka aaa bak aklıma ne geldi akşam yemekte bolca soğan ye sonra yatmadan ılık bir duş al saçını iyice kurut enişte sırtına göğsüne sabun yapsın yani sıcak havluya sabun sürüp koysun üstüne pijamanı giy sıkı sıkı yat terle sabah atarsın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…