"BAT"ım "BAT"masın

canlarık ciğerlerim hepinize günaydınnnn :KK3::KK3::KK3::KK3:
mesai başlar başlamaz bakamıyorum ben nete önce bi işleri toparlıyorum sora ondan da geç kalıp sayfaları okumam gerekio ohoooo çok yoruldum daha şimdiden :KK1:
Hadi günü geçenler teste marş marş :KK66:))
anti sende kesin yani büyük ihtimalle yani belki de bişiler var gibi geliyor bana :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Armena sende test yapmayacakmıydın yanlış mı hatırlıyorum :44::44:
Mesai başlar başlamaz bakamıyorum ben nete önce bi işleri toparlıyorum sora ondan da geç kalıp sayfaları okumam gerekio ohoooo çok yoruldum daha şimdiden :KK1:
anti sende kesin yani büyük ihtimalle yani belki de bişiler var gibi geliyor bana :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

mesai başlar başlamaz bakamıyorum ben nete önce bi işleri toparlıyorum sora ondan da geç kalıp sayfaları okumam gerekio ohoooo çok yoruldum daha şimdiden :KK1:

görcz yewwrum ak koyun kara koyun cıkcak ortaya az kaldı:KK52::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:zaten ben hamişsem sanırım tüüüm belirtileri yasamıs olcm hersey var masallah yada her ne kadar takmasam da psikolojk olarak belirti yasıyorum:KK1::KK1:

görcz yewwrum ak koyun kara koyun cıkcak ortaya az kaldı:KK52::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:zaten ben hamişsem sanırım tüüüm belirtileri yasamıs olcm hersey var masallah yada her ne kadar takmasam da psikolojk olarak belirti yasıyorum:KK1::KK1:

inşallah güzel haberler verirsin ve tek atışta hedefi tutturan o şanslılardan olursun :)))) sonra da bize tatktikleri ver yaa nasıl oluyoda ilk seferde tutuyo :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Aynı tembellik bende de var akşam maç vardı o sayede ütüyü bitirdim, ama az dikiş işim ve geçen seneden kalma eşime ördüğüm hırka var inşallah bu sene bitiririmde giyer garibim :KK9::KK9::KK9:
bilmem canım valla hamişlikten mi yoksa tembellikten mı :KK9::KK9::KK9:

Armena sende test yapmayacakmıydın yanlış mı hatırlıyorum :44::44:

doğru hatırlıyosun tatlım ama moral bozmuyum şimdi dedim bari siz güne güzel başlayın diye :KK34:
negatif sanırım yani çıkmadı bişi hala bir umut var içimde kırmızıları görene kadar kan tahlili yaptırsammı diye düşündüm sabah sonra vazgeçtim...beklicem dayanabilirsem

Aynı tembellik bende de var akşam maç vardı o sayede ütüyü bitirdim, ama az dikiş işim ve geçen seneden kalma eşime ördüğüm hırka var inşallah bu sene bitiririmde giyer garibim :KK9::KK9::KK9:

sende daha bi tembel çıktın kızz 1 senedir hırka sürünüyomu ortalarda?:KK20::KK20::KK20::KK20: ama bi bıraktım mı bi daha eline alınmaz ki haklısın :)

inşallah hepiciiiğimiz güzel haberler alalım:KK5:canım tutturursam eger anlatırım:KK1::KK1:

evet evet evett :)))

arkadaslar negatif cıksada sonuclar üzülmeyın herseyde bir hayır vardır önümüzdeki ay verir rabbim :KK16:parola belli ''yeni ay yeni umut'':emir_bebek:

selaamm..

antidepresif seni takip ederek buldum burayı :KK1: hadi bakalım bende sizinle beraber bekleyeyim o müjdeli haberii..

bu arada BAT 14.12

double cım senin bat ne zamandı bendekine göre çok farklı????

Canim ben testi kafa karisikligi gitsin diye yaptim. beklenenden 4 gun once regl oldum ama herzamankinden farkliyfi. yani coooook az damla seklinde hemde boguk bir kirmizi renginfeydi. o yuzden yaptim testi ama negatif.

doğru hatırlıyosun tatlım ama moral bozmuyum şimdi dedim bari siz güne güzel başlayın diye :KK34:
Negatif sanırım yani çıkmadı bişi hala bir umut var içimde kırmızıları görene kadar kan tahlili yaptırsammı diye düşündüm sabah sonra vazgeçtim...beklicem dayanabilirsem

hakkında hayırlısı olsun canım , ama inşallah mucizen senledir senle olması hayırlıdır hakkında :KK34::KK34:

sende daha bi tembel çıktın kızz 1 senedir hırka sürünüyomu ortalarda?:KK20::KK20::KK20::KK20: Ama bi bıraktım mı bi daha eline alınmaz ki haklısın :)

evet evet evett :)))

ya yazın örülmüyo zaten benim hırka geçen sene bitirmiştim ama meğer yaşlılar bir püf noktasını söylememişler örmenin, bende beğenmedim yeniden söktüm ama az kaldı bitcek kısmetse

X