"BAT"ım "BAT"masın

canlarık ciğerlerim hepinize günaydınnnn
mesai başlar başlamaz bakamıyorum ben nete önce bi işleri toparlıyorum sora ondan da geç kalıp sayfaları okumam gerekio ohoooo çok yoruldum daha şimdiden
Hadi günü geçenler teste marş marş ))
anti sende kesin yani büyük ihtimalle yani belki de bişiler var gibi geliyor bana

Armena sende test yapmayacakmıydın yanlış mı hatırlıyorum :44::44:

görcz yewwrum ak koyun kara koyun cıkcak ortaya az kaldızaten ben hamişsem sanırım tüüüm belirtileri yasamıs olcm hersey var masallah yada her ne kadar takmasam da psikolojk olarak belirti yasıyorum

görcz yewwrum ak koyun kara koyun cıkcak ortaya az kaldızaten ben hamişsem sanırım tüüüm belirtileri yasamıs olcm hersey var masallah yada her ne kadar takmasam da psikolojk olarak belirti yasıyorum

inşallah güzel haberler verirsin ve tek atışta hedefi tutturan o şanslılardan olursun :)))) sonra da bize tatktikleri ver yaa nasıl oluyoda ilk seferde tutuyo

Aynı tembellik bende de var akşam maç vardı o sayede ütüyü bitirdim, ama az dikiş işim ve geçen seneden kalma eşime ördüğüm hırka var inşallah bu sene bitiririmde giyer garibim
bilmem canım valla hamişlikten mi yoksa tembellikten mı

Armena sende test yapmayacakmıydın yanlış mı hatırlıyorum :44::44:

doğru hatırlıyosun tatlım ama moral bozmuyum şimdi dedim bari siz güne güzel başlayın diye
negatif sanırım yani çıkmadı bişi hala bir umut var içimde kırmızıları görene kadar kan tahlili yaptırsammı diye düşündüm sabah sonra vazgeçtim...beklicem dayanabilirsem

Aynı tembellik bende de var akşam maç vardı o sayede ütüyü bitirdim, ama az dikiş işim ve geçen seneden kalma eşime ördüğüm hırka var inşallah bu sene bitiririmde giyer garibim

sende daha bi tembel çıktın kızz 1 senedir hırka sürünüyomu ortalarda? ama bi bıraktım mı bi daha eline alınmaz ki haklısın :)

inşallah hepiciiiğimiz güzel haberler alalımcanım tutturursam eger anlatırım

evet evet evett :)))

arkadaslar negatif cıksada sonuclar üzülmeyın herseyde bir hayır vardır önümüzdeki ay verir rabbim parola belli ''yeni ay yeni umut''

selaamm..

antidepresif seni takip ederek buldum burayı hadi bakalım bende sizinle beraber bekleyeyim o müjdeli haberii..

bu arada BAT 14.12

double cım senin bat ne zamandı bendekine göre çok farklı????

Canim ben testi kafa karisikligi gitsin diye yaptim. beklenenden 4 gun once regl oldum ama herzamankinden farkliyfi. yani coooook az damla seklinde hemde boguk bir kirmizi renginfeydi. o yuzden yaptim testi ama negatif.

hakkında hayırlısı olsun canım , ama inşallah mucizen senledir senle olması hayırlıdır hakkında

sende daha bi tembel çıktın kızz 1 senedir hırka sürünüyomu ortalarda? Ama bi bıraktım mı bi daha eline alınmaz ki haklısın :)

evet evet evett :)))

ya yazın örülmüyo zaten benim hırka geçen sene bitirmiştim ama meğer yaşlılar bir püf noktasını söylememişler örmenin, bende beğenmedim yeniden söktüm ama az kaldı bitcek kısmetse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…