"BAT"ım "BAT"masın

günaydın kıslar nasılsınız

bu arada ben akvaryum akldım kızım da annesi gibi balıkları sever diye düşündüm ama akvaryum motorundan çok ses çıkıyor çıldırtacak beni

bu arada ben akvaryum akldım kızım da annesi gibi balıkları sever diye düşündüm ama akvaryum motorundan çok ses çıkıyor çıldırtacak beni

önceden bizde de vardı ciddi anlamda gürültü yapıyobende ev aldıgımız zaman kayınvalideye verdim akvaryumu eşim gidip haftasonları fln temmızliğini yapıyo cidden kurtuldum

inanmıyorum yaa canım gecmiş olsun mu diyim ne diyim sasırdım şimdi dikkat et kendine

doktoru aradım git kan testi yaptır dedi yaptırdım ilk yaptırdığım da 36 çıkmıştı bana dedi eğer 75 ise normal gebeliktir dedi çıkan sonuç 40 çıktı dış gebelik yok gibi dedi büyük ihtimalle düşük yapıyorsun dedi salı tekrar tes yap dedi haber et bana da dedi ona göre konuşcaz dedi ve hala kanamam var resmen regli kanaması sancım çok belim ağrıyo

herkese günaydın kızlar pazar günüm çok kötü geçtii kanamam var düşük yapıyorum

geçmiş olsun canımcım sıkma canını söyleyecek bişi de bulamıyorum inan

günaydın kızlar......

günaydın canımm

günaydın yawruular:103::103:

gunaydınn yawriiiii

Gunaydinn kizlarrr

günaydınnnnn tatlımmm

günaydın kuzummmm iyi dielim iyi olsunnn :)

akvaryum zor iş be güzelim ciddi özen istiyo hele dediğin gibi motorunun sesi bana cinnetgeçirtebilir migrenli olduğuma takıyorum her sese bende

herkese günaydın kızlar pazar günüm çok kötü geçtii kanamam var düşük yapıyorum

canım çok geçmiş olsun dr progestan fln vermedimi sadece test yap fln mı dedi (

aman iyi ol bebam
evet zor işmiş gerçekten şimdiden beni düşündürüyor mesela o akvaryumu nasıl boşaltacam kafama takıldı kocaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…