"BAT"ım "BAT"masın

yahuuu hatunuçiler ben o kadar düşünmiycem etmiycem diyorum yine kendimi hamilelik haberleri okurken ne bilim kürleri araştırırken veya olmıycak die üzülürken buluyorum yok mu bunun çaresi dostlar

valla canım cok istiosan yap negatif cıksa bile üzülme bırkac gün sonra tekrarlarsın testi en kötü ihtimalle
Yok hic moral bozmak isyemiyorum bekliyim napayim )

senden müjdeli hhaber bi gelsinde 40 gün 40 gece halay cekicz burda
Insallah sagol canik benim. hepimiz hamis kalipp sisko gobuslerle halaya durucaz insallah.

yahuuu hatunuçiler ben o kadar düşünmiycem etmiycem diyorum yine kendimi hamilelik haberleri okurken ne bilim kürleri araştırırken veya olmıycak die üzülürken buluyorum yok mu bunun çaresi dostlar

Canim kafani dagitacak syler bul dizi falan izle soyle 4 5 sezonluk:))

Yok hic moral bozmak isyemiyorum bekliyim napayim )

Insallah sagol canik benim. hepimiz hamis kalipp sisko gobuslerle halaya durucaz insallah.

Canim kafani dagitacak syler bul dizi falan izle soyle 4 5 sezonluk:))

hiç bişiden tat almıyorum yeminlen yaaaa du bakalım eve gidim bi güzel duş alım şu kırmızılara veda edim belki kasveti o yapıodur

Kızlar merhaba nasıldınız gelemedim bı kaç gündür umarım hersey yolundadir. Benim kırmızılar hala gelmedi tarlusal iciyorum glifora devam : )) yeni hamileler var mı aramızda ?

Gunaydinlarrrrr :))))))
Riyamda regl oldugumu gordum diyorum daha gunlerden carsamba bu kadar erken nasil regl olurum hemde daha 21. gun. kizlara bir sorayim neden son 2 aydir erken regl olmaya basladim diye :)) o kadar butunlesmisim sizlee anlayin artikk :)))

Kızlar merhaba nasıldınız gelemedim bı kaç gündür umarım hersey yolundadir. Benim kırmızılar hala gelmedi tarlusal iciyorum glifora devam : )) yeni hamileler var mı aramızda ?

Yeni hamisimiz yok maalesef.. kac gun gecti canim test falan yaptin mi???

gunayyydınnnn canımmmmm
heheheeee rüyalara girerizzzzzz o dereceeeeeee birimiz hepimiz hepimiz bi bütünüzzzz

günaydııın hanımlar

günayddııınnnn tatlımmmmm

iyidir canım dün adetım kesin bitmışt bugün kahverengi akıntı gelio anlamadm ilk kez böyle oluo:44:

benim 1 gun kanamam oldu 2 gun migrenim tuttu ağrı kesici içtim sonraki 3 gun sırf kahve renki akıntı geldi ve sağ kasığım öyle bi batıyoki bacağıma vuruyo ağrısı ne bacağımı uzatabiliyorum ne kendime çekebiliyorum nede doğru düzgün tuvalete çıkabiliyorum ağrısından

batım battı gitti de bu kasık batması ne oliiiii yaaaa o nie gitmiyoooo

Kesinlikle canim en buyuk kk :))
Senin tarif ettigin sag kasik batmasi bende solda mevcut ayni dedigin gibi hareket ettirince daha fena oluyor. bugun siddeti azaldi ama bacagim hala agridan uyusmus gibii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…