Gebeliğe Hazırlık Bat 21-22-23 nisan gelin birlikte bekleyelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar selam, benim bat 22 nisan . Bundan sonrasi bekleme asamasinda birlikte bekleyelim konusalim
Benim de bat 20 Nisan. Bakalım gebelik olacak mıııı? Ay hadi inşallah

gerçi yumurtlamayı geç gördüm, yani bugün ve 19.güne denk geldi. Büyük ihtimalle 12 gün sonra belli olur ve adetten önce öğrenmem pek mümkün olmayacak.

Doktorun dedigi gunleri degerlendirdim kuzumda ne bileyim umutsuz vaka gbi geliyor bakalim hayirlisi olsun
Icini ferah tut, stress yapma. Insallah hayirlisi ile kucagimiza aliriz. Catlatma ignesine doktor mu karar geriyorrl surec nasil islyor? Ben daha yeniyim doktor kontrolune henuz gitmedmm.

Selam canim hosgeldin.. insallah guzel haberler alalim bu ay ozaman seninki gec dollenme olucak sabirla beklicez hep beraber

Icini ferah tut, stress yapma. Insallah hayirlisi ile kucagimiza aliriz. Catlatma ignesine doktor mu karar geriyorrl surec nasil islyor? Ben daha yeniyim doktor kontrolune henuz gitmedmm.
Canim ilk femara denememde iki yumurtam olustu hic catlatma ignesinden bahsetmedi zaten kendi catladi ama olmadi gebelik doktorda sasirdi esimin sonuclar iyi femara etki ydiyor yumurta buyuyor falan ama neden olmuyor diye bi dusundu bu ayda boyle olunca heralde siz günleri kaciriyosumuz diye ilk bi agİmi yokladi catlatma ignesi yapsakmiki diye ucretli bi ilac ya bende zaten onun oyle dmesini bekliyordum o demese ben diyecektim iste oylelikle yazdi ama sana soyle soyliyim olgun yumurtan varsa isini sansa birakma igne iste bence gerci igne vurunup kiste donenlerde varmis ben onlari okuduktan sonra bi telaslandim agrida olmayinca bazen agri olmazmis belki yumurtam tek oldugu icin olmadi hersey allahtan sendemi pko sun canim ?

Tesekkur ederim bilgilendirme icin . Umarim sen olumlu sonuc alirsin. Ben suanda bir kac ay Normal denemek istiyorUm. Benim daha yeniyim. Hayir canim pko degilim. Bildigim bir problem yok suanda. Smear testi yaptirmisdim o da temiz cikti. Ebe calismalara basla demisdi

Ne demek herzaman kuzucum yanlız teknsende bitmiyor iş esinde test versin isinizi garantileyerek devam edin bizim bi cok ayimiz bu yuzden bosuna gitti biz ettik siz etmeyin hadi bakalim hayirli sonuclar aliriz ins

Canim klomeni doktor mu yazdı reçetesiz alınır mı
Doktor yazdı canım pko olduğumu söyledi kendiliğinden yumurtlama olmaz dedi ilaçla denicez bir yumurta oluşmuş çarşamba günü öğrendim. Pazar günü çatlatma iğnesi yapıcam. 3 aydır da ovulasyon testi yapıyorum orda yumurtlamayı görüyordum ama anlamadım bişey öncesinde 2 doktora gittim pko demediler bilemiyorum

Ne demek herzaman kuzucum yanlız teknsende bitmiyor iş esinde test versin isinizi garantileyerek devam edin bizim bi cok ayimiz bu yuzden bosuna gitti biz ettik siz etmeyin hadi bakalim hayirli sonuclar aliriz ins
Haklisin. Esime diyorum ayikla guzel kaliteli olanlari yolla .saka bir yana yaptirmak gerekli bir kac ay deniyelim olmazsa butun testlere giricez

Klomen tedevisini doktor mu oneriyor nasil oluyor surec tatlim
Doktor önerdi canım pko olduğumu söyledi 9 ay da olmuş dedi başlayalım öyle başladık. Adetin 3. Günü ilaca başlanıyor sabah akşam içiliyor 5 gün boyunca ilaç bittikten 3 gün sonra kontrole çağırıyor yumurta takibine bende bir yumurta olmuştu pazar gününe çatlatma iğnesi yap dedi 36 saat sonrası da ilişki önerdi

Haklisin. Esime diyorum ayikla guzel kaliteli olanlari yolla .saka bir yana yaptirmak gerekli bir kac ay deniyelim olmazsa butun testlere giricez
Canım bende yaptırmıyordum eşime zaten bi sorun yoktur diyordum 2 doktora gittim bişey yok dediler. Bu son doktor hem pko olduğumu söyledi hem de eşimin test sonuçlarına göre böyle zor olur dedi aşılama yapalım istemedim şimdi bi kaç ay daha kendimiz deneyelim dedik. Sperm sayısı iyi hızı yavaş çıktı

Tesekkur ederim canim bilgilendirme icin. Bol Bol degerlendirseydiniz . Insallah tutar

Doktor daha iyi bilir tabi Ama erkek spermlerinin kalitesini hizi icin vitaminler var belki onlar etkili okur sizin icin denemeye deger.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…