Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim yumurtlama 31 Aralık ve 1 ocak. Bat da 13-15 ocak tam net değil. 2sinde catladi yumurta daha 2 gün oldu yani karantina boyu hergun degerlendirdik
Ben belirti aramıyorum, aramicam da, adetten önce belirti aramak bana hiç güvenilir gelmiyor kızlar. Yine de beraber bat beklemis oluruz, erkenden test yapmaya başlıyorum tabi asla bat bekleyemiyorum ben

Bende sipariş verdim trendyoldan artimed al bi prodoctor ne zaman gelirse hergun test yaparım bu hafta içi gelir testler evde bir tane miratech var

Benimde ayin 11 de test yaptim malesef negatiff cok adet sancim var anlamadim gitti, allahim hepimize nasip etsin insallah

Ovulasyon dönemi bittikten sonradan beri bel ağrısı kasık ağrısı hiç geçmedi iki gündür göğüslerimde hassas bilemedim belli olabilir sandım bunları gebeliğe yordum sanırım
Benimde belim sirtim adet agrim var ,yarin sabah yap bence ilk idrarla, benim umudum yok bende yine yapacam. Ovulasyon testi yaptinmi bu aralar ?

yok yapmadım akıntım var çok afedersiniz böyle şeffaf uzayan değilde kremsi ve rengi beyaz ovulasyon akıntısı gibi değil yani
Benimde adete 11 gün var yumurtlamiyorumdur heralde akıntı geldi wc de idrardan sonra uzamisti normalde akıntım olmuyordu yumurtlama döneminden sonra kuru oluyordurm

15 Ocak bat olan var mı belirti var mı erken ama merak ediyrm kıyaslama yapalım
Canım benimde 15 veya 16 sı Bat. Belirti de çok fazla yok sadece hafif kasıkta batma oluyor bazen o kadar. Ben bütün belirtileri yaşadığım ay gebe değildim hatta iki gün önce adet olmuştum belirtilere de hiç güvenilmiyor ki. Daha da çok var Bata aynıymış günlerimiz beraber bekleyelim. Her ay aynı heyecan yaa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…